SON YAYINLAR

recent

Better Call Saul - IMDb Puanı : 8.9

Kanunlarla başın düşerse dara, en iyisi Saul Goodman'ı ara. Breaking Bad izleyen herkes, üçkağıtçı, fırıldak birazda sevimli avukat Saul Goodman'ı hatırlayacaktır. Pis işlerin avukatıdır kendisi. Kendisine gelen müşteriden koparacağı paranın kokusunu alamaya görsün, 40 takla atar işi bağlamak için. Peki siz Saul Goodman olarak tanıdığınız adamın, şimdiki haline gelmeden önce ortalıkta "Jimmy McGill"  adıyla cirit attığını biliyor muydunuz? İşte Better Call Saul'da Jimmy McGill'in, Saul Goodman'a evrilmesini anlatıyor.


Better Call Saul Konusu:
Bundan altı yıl önce son derece dürüst ama yarı zamanlı bir avukat olarak çalışan Jimmy, işinde oldukça başarısızdır. Breaking Bad'de hatırladığınız masaj salonunun arkasındaki küçücük bir odayı home-ofis olarak kullanan Jimmy'nin işleri yolunda gitmemektedir.


Para kazanmak için kötü insanları savunma fırsatı eline geçse de, bunu pek istemektedir. Ama ekonomik durumuda sürdürülemez hale gelmiştir. Hayata bakışı ve karakteri yavaş yavaş değişen Jimmy'nin Saul'a dönüşmeye başladığı bu harika dram dizisini tüm dizi severlere öneriyorum. Keyifli seyirler dilerim...

Yayımlanma Tarihi : 2015-....
İMDB Puanı : 8,9
Benim Puanım : 9.0
Sonuç : Kesinlikle İzlenmeli

Oyuncular : Bob Odenkirk, Jonathan Banks, Rhea Seehorn, Patrick Fabian, Michael Mando, Michael McKean

Better Call Saul - IMDb Puanı : 8.9 Reviewed by Dizi Klübü on 13:58:00 Rating: 5

3 yorum:

 1. Vahdet Tonus6/15/2016

  amc yapımın krgu mantığına akıl sır ermiyor gerçekten breaking bad dizinin sevilen karakterlerini bir diziye ancak böyle bir senaryo ile toplayabilirdi.

  YanıtlaSil
 2. Sadık KILIÇ6/24/2016

  3. sezon ne zaman başlıyor, bilgilendirirseniz iyi olur.

  YanıtlaSil
 3. Dizi ilk çıktığı zamanda takip etmeye başlamıştım 2 sezon gayet iyiydi 3.sezonun çıkmasını bekliyorum.

  YanıtlaSil

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.