Ana sayfa Bilim Kurgu Dizileri Limitless – IMDb Puanı : 8.1

Limitless – IMDb Puanı : 8.1

335
0
PAYLAŞ

Limitless Konusu: Eroin, kokain, morfin, esrar vs vs…Uyuşturucular insanı uyuşturarak acı hissetmemelerini sağlar. Ama NZT-48 adlı uyuşturucunun farklı bir kafası vardır. Boş beleş işlerin adamı Brain, yeni bulduğu geçici işinde çalışırken, birden karşısına eski arkadaşı çıkar. Biraz sohbet muhabbetten sonra arkadaşı Brian’a adı NZT-48 olan uyuşturucudan verir. Bu uyuşturucuyu kullanan kişinin beyni 12 saat boyunca tam kapasite çalışıp, kişiyi süper zeka birisi haline getirmektedir.

Ama 12 saat sonra müthiş bir yoksunluk krizi hali ortaya çıkmakta ve bunu kullananlar bir kaç ay sonra ölmektedirler. Tabi bizim elemanın yan etkilere karşı bağışıklığı vardır. Her hap kullandığında bir dahi olan Brian FBI’ da davaların çözümüne yardımcı olması için, birimde danışman olarak görev almaya başlar.

Brian’ın  NZT etkisinde davaları çözdüğü bu dizi tarz olarak bana biraz “Chuck”ı anımsatmadı değil. Şu ana kadar 6 bölümü yayınlanan diziyi Dexter’dan taıdığımız “Debra Fuckin Morgan’ın” hatrına izlemekteyim. İlerleyen bölümlerde dizinin hızlanacağını düşünüyorum. Chuck’ı beğenen arkadaşlar, bu diziye bir şans verebilirler. Keyifli seyirler dilerim…

Yayımlanma Tarihi : 2015-
İMDB Puanı : 8.1
Benim Puanım : 7.5
Sonuç : İzlenebilir / Yoklukta Gideri Var

Oyuncular: Jake McDorman, Jennifer Carpenter, Hill Harper, Mary Elizabeth Mastrantonio, Tom Degnan

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here