Ana sayfa İyi Yabancı Diziler Forever – IMDb Puanı : 8.3

Forever – IMDb Puanı : 8.3

385
0
PAYLAŞ

İnsanoğlunun beynindeki en kuytu köşede saklanan en karanlık ve ürpertici korku nedir biliyor musunuz? Cevap: Ölüm korkusu olurdu sanırım. Psikologlara göre, “kendini gerçekleştirmiş birey” ölüme hazır olan bireydir. Ama ölüme hazır olmakta, onu istemek anlamına gelmemelidir. Peki ya ölümsüz olsaydınız? Bu sorunun cevabını ben vermek istemiyorum. Ama aşağıda bahsettiğim diziyi izlerseniz,  bu sorunun cevabı hakkında kafanızda bir şeyler şekillenebilir.

Forever Konusu
Dizi şu cümlelerle başlamaktadır. “Adım Henry Morgan. Hikayem oldukça uzun. Kulağa biraz mantıksız gelebilir. Hatta muhtemelen bana inanmayacaksınız. Ama yine de size anlatacağım çünkü her şeyden önce çok, gerçekten çok zamanım var. Çok dolu bir hayat yaşadım, deli gibi aşık oldum. Kalbim kırıldı. Savaşlara katıldım, görmem gerekenden çok daha fazla ölüm gördüm. Uzun hayatım boyunca birçok son yaşadım ama yalnızca bir başlangıcım oldu”

Harry Morgan 200 yaşında olan bir adli tıp doktorudur. 200 yıldır defalarca ölmesine rağmen bir şekilde tekrar hayata dönmektedir. Bu durum kendisi çok sıkmaz ama bunun nedenini de merak etmektedir. Neden ölümsüz olduğunu bilmeyen, ama bunu araştıran bu adamın hikayesini anlatan bu diziyi izlemenizi tavsiye ediyorum. Keyifli seyirler dilerim.

Yayımlanma Tarihi : 2014-2015
IMDb Puanı : 8,3
Benim Puaım : 8.0
Sonuç : İzlenmeli

Oyuncular : Ioan Gruffudd, Alana De La Garza, Joel David Moore, Donnie Keshawarz, Judd Hirsch, Lorraine Toussaint, Mackenzie Mauzy

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here