Ana sayfa İyi Yabancı Diziler Outsourced – IMDb Puanı : 7.5

Outsourced – IMDb Puanı : 7.5

544
0
PAYLAŞ

Bugün sizlere ineklerin diyarı Hindistan’ı konu alan bir diziyi tanıtacağım. Komedi dizilerinin vazgeçilmezi olan Hintli karakterleri bu dizide bolca göreceğinizden hiç şüpheniz olmasın. Hint ve Amerikan kültürüyle bolca dalga geçilen, oyunculukların ve diyalogların başarılı olduğu bu yapımı beğeneceğinizi düşünüyorum.

Outsourced Konusu
Dizi Hindistan’ın Mumbai şehrindeki bir çağrı merkezinde geçiyor. Hediyelik eşya satan bir şirket, reklam işlerini Amerikalı bir taşeron firmaya devretmiştir. Amerikalı taşeron firma, Hindistan’daki çağrı merkezine yönetici olarak bir elemanını(Todd) göndermiştir. Yeni bir ülkeye gelen ve buranın kültürüne alışmaya çalışan Todd, ayrıca altında çalışan elemanlarına da kendi ülkesinin kültürünü tanıtmaya başlamıştır. Eleştirmenler tarafından sıklıkla Hint kültürüyle dalga geçtiği için “ırkçı” eleştirilerine maruz kalan bu dizide, Amerikan kültürüne de yapılan göndermeler az değildir. Amerikan dizi izleyicisinin iyi dizden anlamadığının da kanıtıdır aslında Outsourced. Yoksa bu diziye 7.5 puan vermek çok büyük haksızlık olacaktır. 20 dakika boyunca kafayı dağıtıp biraz gülmek istiyorsanız, bu yapıma bir şans vermelisiniz. Keyifli seyirler dilerim.

Yayımlanma Tarihi : 2010-2011
IMDb Puanı : 7.5
Benim Puanım : 8.0
Sonuç : İzlenmeli

Oyuncular : Ben Rappaport, Anisha Nagarajan, Diedrich Bader, Parvesh Cheena, Pippa Siyah, Rebecca Hazlewood, Rizwan Manji, Sacha Dhawan, Guru Singh, Thushari Jayasekera, Christopher Riordan, Roger Narayan, Sharmila Devar, Zerina Usmen, Kalın Thomas

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here