Ana sayfa Dram Dizileri Veronica Mars – IMDb Puanı : 8.4

Veronica Mars – IMDb Puanı : 8.4

393
0
PAYLAŞ

Tüm dünyada dizi sektöründe büyük prodüksiyonlar yaz aylarında ara verirler. Bu arada da yaz dizileri palazlanırlar. Bu tip dizilerde genelde gençlik dizileri olurlar. İşte gençlere ve daha çok bayanlara hitap edeceğini düşündüğüm bir yapım Veronica Mars. Bu dizi, gençlik dizisi olmasına karşı izleyiciler ve eleştirmenler tarafından oldukça iyi yorumlar almış, belli bir başarıyı yakalamıştır.

Veronica Mars Konusu
Dizide “Neptune” adlı kasabada babasıyla birlikte yaşayan Veronica Mars adlı bir lise öğrencisinin etrafında olan olaylar konu edilmektedir. Lise öğrenci olan Lily Kane bir cinayete kurban olmuş ve tüm kasaba bu olayın şokunu yaşamaktadır. Şerif yardımcısı ve aynı zamanda Veronica’nın da babası olan Keith Mars bir takım suçlamalarla karşı karşıya kalmış ve işinden olmuştur. Bunun üzerine özel dedektiflik bürosu kurmuştur. Okul dışında babasının yanında çalışan güzel ve zeki kızımız Veronica dedektiflik işlerinin yanı sıra, zenginlerin bolca bulunduğu kasabadaki zengin çocuklarıyla da uğraşmaktadır. İMDB puanı oldukça yüksek olan bu diziyi  gençlerin ve özellikle bayanların seveceğini düşünüyorum. Keyifli seyirler dilerim.

Yayımlanma Tarihi :2004-2007
İMDB Puanı : 8.4
Benim Puanım : 7.9
Sonuç : İzlenebilir

Oyuncular : Kristen Bell, Percy Daggs III, Jason Dohring, Francis Capra, Enrico Colantoni, Ryan Hansen Teddy Dunn, Michael Muhney, Tina Majorino, Brandon Hillock

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here