Ana sayfa Yabancı Dizi Haberleri Beklenen Oldu, The Blacklist 4. Sezon Onayı Aldı

Beklenen Oldu, The Blacklist 4. Sezon Onayı Aldı

355
0
PAYLAŞ

The Blacklist toplam 22 bölümden oluşacak olan 4. sezonunun onayı aldı.  NBC kanalı geçtiğimiz şu günlerde de yüksek reyting alan dizilerinden Blindspot, Chicago Fire ve Chicago PD adlı dizileri yeni sezon onayları vermişti. İlginçtir ki, The Blacklist çok fazla izleyiciye sahip olmamasına ve perşembe akşamları kendisiyle beraber yayınlanan önemli ve güçlü rakiplerine rağmen çıkışını sürdürmeyi başarmıştı. Bunda, giderek artan bir fan kitlesininde olması önemli bir unsur olarak görülebilir. Benimde beğenerek izlediğim bu dizinin 4. sezon onayı alması, diziyi sevenleri mutlu etmiş gibi görünüyor.

The Blacklist’i Hatırlayalım:
Her ülke polis teşkilatının en çok arananlar listesi vardır. FBI^’ın en çok arananlar listesi ise en popüler olanıdır. Polisler bu listedeki suçluları bulmak için devamlı çalışır, dünyanın her tarafında araştırma yapar ve bu suçluları yakalamaya çalışırlar. Peki ya en çok aranan 10 suçlu listesindeki birisi, kendi ayaklarıyla gelip size teslim olsa ne düşünürdünüz?

Eski bir Amerikan ajanı olan, 20 yıl önce ortadan kaybolup, çeşitli ülkelerde suç faaliyetlerinde bulunan Raymond “Red” Reddington, en çok arananlar listesinde uzun süre yerini korumayı başarmış bir suçludur. Ve birgün kendi ayaklarıyla FBI’a teslim olmuştur. Elinde azılı suçluların olduğu bir liste olduğunu iddia eden Reddington, bu listedeki isimleri ifşa etmek için tek bir şart öne sürmüştür. O da daha bir kaç günlük ajan olan Elizabeth Keen ile çalışmak. Peki Reddington neden bir acemiyle çalışmak ister ki? Bu sorunun cevabı dizinin bölümlerinde saklı olmakla birlikte, eğer konu ilginizi çektiyse polisiye-suç türlerini barındıran bu diziyi izlemenizi tavsiye ediyorum. Keyifli seyirler dilerim…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here