Ana sayfa Yabancı Dizi Haberleri Showtime 2 Dizisine Yeni Sezon Onaylarını Verdi

Showtime 2 Dizisine Yeni Sezon Onaylarını Verdi

123
0
PAYLAŞ

Amerikan kablolu televizyon kanalı Showtime yılın üçüncü çeyreğide yayına soktuğu iki dizisi Homeland’a ve The Affair’e sezon onaylarını verdi. Geçmiş sezonlarda olduğu gibi Homeland’ın 6. sezonu on iki bölüm, The Affair’in 3. sezonu ise on bölüm olarak ekranlara gelecek. Homeland’ın izlenme oranları fazla olduğu için yeni sezon onayı alması pek şaşırtmasada, The Affair’in izlenme oranları pek iç açıcı durumda değil. Buna karşın yine de yeni sezon onayı alması, yapımın fanlarını sevindirmiştir.

Başrollerinde Clarie Danes ve Mandy Patinkin’in rol aldığı Emmy ödüllü Homeland, son sezonlarında ırkçı senaryosu yüzünden çeşitli kesimler tarafından sert bir biçimde eleştirilse de hala önemli bir izleyici oranına sahip olması yeni sezon onayı almasında en büyük etken olarak gösteriliyor. Hatırlayacağınız üzere bu ırkçılık olayı dizinin çekimlerinin sürdüğü Berlin’de duvarlara Arapça “Irkçı Homeland” yazısı ile doruğa çıktıştı. Dizinin yeni sezonunun tam olarak nerede geçeceği belli değil ancak kulislere göre yeni sezonunda Berlin’de geçmesi kuvvetle muhtemel.

Başrollerinde Dominic West, Ruth Wilson ve Joshua Jackson’un rol aldığı Altın Küre ödüllü The Affair, reytingi az olsa da kemik seyirci kitlesini oluşturmuş durumda. Sadakatsizlik üzerine kurulu tabiri caizse basit bir hikayeyi hem kadın hem de erkeğin gözünden anlatarak dikkatleri üzerinde toplamıştı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here