Ana sayfa Yabancı Dizi Haberleri Shameless 6. Sezonuyla Aramıza Dönüyor

Shameless 6. Sezonuyla Aramıza Dönüyor

204
0
PAYLAŞ

Hepimizin çok sevdiği, vazgeçilmez dizimiz Shameless 6. sezonuyla geri dönüyor. 2016 yılının Ocak ayında altıncı sezonu ile tekrar ekranlarımızda görünecek olan dizi hakkında ilk uzun trailer yayınlandı. Hatırlayacağınız gibi dizinin yıldız oyuncusu Emmy Rossum altıncı sezon tanıtımını ilk olarak kendi facebook hesabından takipçileri ile paylaşmıştı. Peki yaklaşık 20 gün sonra geri dönecek olan dizimizde bizi neler bekliyor? Yeni sezonda Frank’i son sezonunun bıraktığı duygusallıkla buluyoruz ve tam bir aile babası figürü olarak karşımıza çıkıyor. Ancak bu durumdan küçük Gallegerlar çok da memnun sayılmaz. Bunun yanında bir çok yenilik de söz konusu. Yeni arkadaşlar, yeni komşular ve yeni ayrıcalıklar. Klasik bir Shameless sezonundan çok daha fazlasını vadeden 6. Sezon, 10 Ocak 2016 günü ekranlara geliyor.

Diziyi daha önce izlemeyenler için dizinin konusu;
Şimdi size bir aile tablosu tasvir edeceğim. Anneniz öldü, Kardeşler arasında evin en büyüğüsünüz. Cinsiyetiniz fark etmez. Abi ya da abla. Sizden küçük orta okul ve ilkokul çağlarında 5 kardeşiniz daha var. Hatta 2 yaşında bile. Babanız alkolik. Tek geliri olan engelli aylığını içkiye yatırmaktadır. Evin tüm yükü sizde. Çamaşır, bulaşık, temizlik vs. Tüm kardeşleriniz çalışıyor. Yiyecek ve faturalar için. Tam bir trajedi dimi. Ama bu trajediden nasıl iyi bir şey çıkar ki? Sanırım Hollywwood olunca işler değişiyor. Neyse geçelim biz dizinin konusuna.

Chikago’nun varoş bir semtinde eski evlerinde yaşayan altı çocuk ve sarhoş bir babadan oluşan Gallagher ailesinin hikayesidir bu. Dizi Gallagher’ların zaman zaman komik, zaman zamanda dramatik hayatlarını konu edinmektedir. Evin babası Frank Gallagher tam bir üçkağıtçı, utanma nedir bilmeyen ve alkolik bir adamdır. Fiona ise altı çocuğun en büyüğü ve kardeşleri için herşeyi yapabilecek fedakar bir abladır. Dizide  ailenin her bireyinin hikayesi işlenmektedir. Uyuşturucu, alkol, cinsellik ve bu tür öğelere sahip olan bu diziyi tüm herkese şiddetle önermekteyim. Keyifli seyirler dilerim…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here