Ana sayfa Yoklukta Gideri Var Quantico – IMDb Puanı : 7.4

Quantico – IMDb Puanı : 7.4

339
0
PAYLAŞ

Herkesin bildiği gibi Amerika eyalet sistemi ile yönetilen bir ülkedir. Her eyaletin kendine has polisi, bayrağı ve hatta kendine özgü başkenti bile vardır. Bu ülkede bir eyaletin polisi başka bir eyalette görev yapamaz, yani bir eyaletin polisinin başka bir eyalette yetkisi yoktur. Ama bunun yanında ülkece kabul edilen bazı federal suçlar vardır. Bu suçları işleyenleri yakalama görevi ise federal polislerin işidir. Bu yüzdende FBI ( Federal Soruşturma Bürosu) adı altında bir birim kurulmuş ve bu suçluların takip ve yakalanması sorumluluğunu üstlenmiştir. FBI kendi ajanlarını Virginia Eyaletinin Maryland şehrinde eğitmektedir. Bu şehrin “Quantico” isimli kasabasında FBI’ın eğitim akademisi bulunmaktadır. İşte dizimizde adını bu kasabadan almaktadır.

Quantico Konusu
Gelelim dizimizin konusuna; Amerika 11 eylülden sonraki en büyük terör saldırısını yaşamıştır. Başroldeki çaylak FBI ajanı Hint asıllı güzelimiz (Alex Parrish) bu terör saldırısından dolayı sorumlu tutulmaktadır. Parrish kendisini hapishane atan kadın tarafından, kurtarılmış ve hapishaneden kaçmıştır. Parrish’in bundan sonraki görevi ise bu büyük çaptaki terör saldırısını düzenleyenleri bulmak ve kendi adını temize çıkarmak olacaktır. Aslında bu dizi bu kadar düşük puanı hak etmemektedir. Bu tip terör, fbi, casusluk gibi öğelerin bulunduğu dizilerden hoşlananların bu diziye bir şans vermesi gerektiğini düşünüyorum.

Yayımlanma Tarihi: 2015-….
IMDb Puanı: 7.4
Benim Puanım: 7.8
Sonuç: İzlenebilir

Oyuncular: Josh Hopkins, Priyanka Chopra, Jake McLaughlin, Aunjanue Ellis, Johanna Braddy, Tate Ellington, Graham Rogers, Yasmine Al Massri, Anabelle Acosta, Rick Cosnett

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here