Ana sayfa Dram Dizileri Suits – IMDb Puanı : 8.7

Suits – IMDb Puanı : 8.7

1052
0
PAYLAŞ

SUITS. hızlı, akıcı, zeki, sofistike ve son derece eğlenceli. Avukat, mahkeme dizilerini çok sevdiğimden dolayı(bkz. The Good Wife, Better Call Saul) bu diziye başlamak için hiç tereddüt etmemiştim. Aşk, meşk, entrika gibi geyiklere girmeden saf insan ilişkilerini anlatan bu dizi de, her ne kadar avukatlık dizisi olsada mahkeme salonlarını pek görmüyoruz. İş hayatının egoistliği ve zorluğuna yoğunlaşan bir dizi olarak karşımıza çıkan Suits’te, oyuncularda azımsanmayacak kadar iyi düzeyde oyunculuk yeteneklerini sergilemektedirler.

Suits Konusu
Mike Ross kişisel sebeplerden dolayı eğitimini yarıda bırakmış olan bir dahidir. Çocukluğunda yaşadığı talihsiz olaylar sonucunda anne ve babasını kaybetmiş ve büyükannesi tarafından büyütülmüştür. Mike geçimini sağlamak için sahtekarlık yapmaktadır. Üstün zekası ve müthiş hafızası ona para kazandırmaktadır. Üniversite yakınlarında oturan Mike, para karşılığı başka öğrencilerin yerine sınavına girmekte ve onlar için iyi notlar almaktadır.

Harvey Specter, New York şehrinin en iyi avukatlık bürolarının birinde çalışan, çok önemli bir avukattır. Bir gün işe alım için mülakat yaparken, tesadüf eseri Mike Ross ile karşılaşırlar. Mike’ın zekasına ve hazır cevaplılığına hayran kalan Harvey onu paralegal ( yardımcı avukat ) olarak işe alır. Bundan sonra, iyi bir ikili olan Harvey ve Mike, zor davaları çözmek için birlikte çalışmaya başlarlar. Oldukça akıcı, zeki ve eğlenceli olan bu yapımı tüm dizi severlere şiddetle öneririm.

Yayımlanma Tarihi : 2011-….
IMDb Puanı : 8.7
Benim Puanım : 8.5
Sonuç : Kesinlikle İzlenmeli

Oyuncular : Patrick J. Adams, Rick Hoffman, Sarah Rafferty, Gabriel Macht, Meghan Markle, Gina Torres

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here