Ana sayfa Komedi Dizileri 2 Broke Girls – IMDb Puanı : 6.9

2 Broke Girls – IMDb Puanı : 6.9

304
0
PAYLAŞ

Komedi denince aklımıza tek kanal gelmektedir CBS. Daha önce Two and A Half Man, The Big Bang Theory, How i Met Your Mother gibi efsane dizileri yayınlamış ve hala yayınlamakta olan kanal bu gibi dizilerin bir kaç tık altında olan 2 Broke Girls adlı diziyi de yayınlamaktadır. Kötü bir pilot bölümden sonra, çıtayı biraz yükselten dizi daha sonraları düşüşe geçmiştir. Bu da zaten IMDb puanına yansımıştır. Düşük bir IMDb puanı olmasına rağmen 4 yıldır hala yayında kalıyorsa dizinin kendine has bir çizgisi ve belirli sayıda bir fan kitlesi olması lazım. Neyse lafı uzatmadan biz dizinin konusuna geçelim.

2 Broke Girls Konusu
2 Broke Girls adındanda anlaşılacağı üzere Max ve Ccaroline adında beş parasız iki kızın başında geçen komik olayları ele almaktadır. Kızlardan ilki olan Max zaten doğuştan fakir, bunun yanında ağzı oldukça bozuk, açık sözlü, eğlenceli bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. Gündüzleri dadılık yapan Max, akşamları ise bir restaurantta garsonluk yaparak hayatını devam ettiriyor. İkinci kızımız Caroline ise Max’in tam zıttı bir karaktere sahip biridir. Oldukça zengin bir aileden gelen Caroline, babası dolandırıcılıktan tutuklanınca, ailenin tüm servetine el konulmuş ve beş parasız ortada kalmıştır.

Hayatı boyunca bir eli yağda bir eli balda yaşayan Caroline parasız kalınca çalışmak zorunda kalmış ve Max’in çalıştığı restaurantta kendisine garsonluk işi bulmuştur. İki zıt karakterin aynı ortamda hatta aynı evde yaşamalarıyla ortaya oldukça ilginç ve bir o kadarda komik durumlar çıkmaya başlamıştır. Müdailleri kadar iyi bir dizi olmasa da bir şans verebilirsiniz.

Yayımlanma Tarihi: 2011-….
IMDb Puanı: 6.9
Benim Puanım: 7.2
Sonuç: Yoklukta Gideri Var

Oyuncular: Kat Dennings, Beth Behrs, Garrett Morris, Jonathan Kite, Matthew Moy, Jennifer Coolidge

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here