Ana sayfa Dram Dizileri Baskets – IMDb Puanı : 7.2

Baskets – IMDb Puanı : 7.2

420
0
PAYLAŞ

Hatırlayacağınız üzere Felekten Bir Gece ismiyle dilimize çevirilen “Hangover” isimli film serisi tüm dünyada oldukça olumlu etki bırakmıştır. Filmde bekarlığa veda partisi için Las Vegas’a giden ve gecenin sonunda kaldıkları otelde uyanıp dün geceye dair hiç bir şey hatırlamayan dört arkadaşın başından geçen komik olaylar anlatılmıştır. İşte bu efsane serinin efsane oyuncusu “Zach Galifianikis” yeni projesi “Baskets” isimli komedi dizisiyle karşımıza çıktı.  Bundan yaklaşık 10 gün önce (21 Ocak 2016) ilk bölümü yayınlanan FX dizisinin ilk sezonu 11 bölümden oluşmaktadır.

Baskets Konusu
Chip Baskets karakteriyle karşımıza çıkan “Zach Galifianikis” kendisine oldukça ilginç bir kariyer seçmiştir. Chip, Fransa’nın Paris şehrinde ünlü bir okulda palyaçoluk eğitimi almaya başlamıştır. Ama bu okuldaki eğitimini tamamlayamamış ve başka problemlerinde ortaya çıkması sonucu oldukça kötü bir yıl geçirmiştir. Hayallerinde ünlü bir palyaço olma düşüncesi yatan Chip, her ne kadar eğitiminde başarısız olsa da bu hayalinin peşinden gitmeye kararlıdır.

Bu hayalini gerçekleştirmek içinde California’ya doğru yolculuğa başlar. Başarısız bir palyaçonun dramının mizahi olarak anlatıldığı bu yapımı Amerikalılar pek beğenmişe benzemiyor. Ama ben bu yapımın bu kadar düşük puan almasını biraz haksızlık olarak görüyorum. Yine de
üst seviye bir yapım olmasa da türü sevenler bir şans verebilirler. Keyifli seyirler dilerim…

Yayınlanma Tarihi: 2016-….
IMDb Puanı: 7.2
Dizi Klubu Puanı: 7.6
Sonuç: Yoklukta Gideri Var

Oyuncular: Zach Galifianakis, Tom Proctor, Malia Pyles

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here