Ana sayfa Yoklukta Gideri Var Legends – IMDb Puanı : 7.6

Legends – IMDb Puanı : 7.6

327
0
PAYLAŞ

Bugün yine uyarlama bir dizi ile karşınızdayım. Bugün tanıtacağımız Legends adlı yabancı dizi casusluk kitaplarının usta yazarı Robert Littell’in yine aynı adı taşıyan romanından uyarlanmıştır. Dizinin baş rolünde hepimizin bildiği Game Of Thrones dizisinden Ned Stark olarak tanıdığımız Sean Bean oynamaktatır ve dizinin şu an 2. sezonu gösterimdedir. Dizide Martim Odum karakterine hayat veren Sean Bean gizli görevlerde oldukça başarılı bir gizli ajandır. Gerçekten harika bir oyunculuk örneği gösteren Sean Bean dizide ajanlığının yanı sıra geçmişini de bulmaya çalışan bir karakter olarak karşımıza çıkıyor.

Legends Konusu
Gizli görevde olan Martin Odum (Sean Bean) operasyonlar için farklı kişiliklere bürünebilen yetenekli ve zeki bir ajandır. Günün birinde gizemli bir yabancı Odum’a aslında kendisinin kim olduğunun farkında olmadığını söylemiştir. Bunun üzerine ajan Odum gerçek kimliğini peşine düşecektir. Ama Odum’un gerçek kimliğini bulması sanıldığı kadar da kolay bir olmayacaktır. İlk olarak etrafındaki kimseye güvenmemesi gerektiğini fark edecektir. Yıllar boyu inandığı, güvendiği ve yaşadığı şeylerin bir yalandan ibaret olması Odum için oldukça zorlayıcı bir gerçektir. Bunun yanında Odum’un gerçek kimliğini öğrenmemesini isteyen ve bunun için Odum’un karşısına çeşitli engeller çıkaran bazı kişiler de vardır.

Hatta bu engeller yüzünden Odum ölümle karşı karşıya bile gelmiştir. Martin Odum bir yandan gerçek kimliğini araştırırken diğer yandan da ajanlık mesleğini sürdürmeye devam etmektedir. Bu mesleğinde farklı kimliklere bürünen Odum, kendini işine o kadar çok kaptırmaktadır ki, bazen büründüğü kimlikten kurtulması oldukça zor olmaktadır. Benim gibi casusluk dizilerini seviyorsanız bu yabancı diziye bir şans verebilirsiniz.

Yayımlanma Tarihi: 2014-2015
IMDb Puanı: 7.6
Benim Puanım: 7.8
Sonuç: Yoklukta Gideri Var

Oyuncular: Sean Bean, Morris Chestnut, Ali Larter, Tina Majorino, Klára Issová, Amber Valletta, Aisling Franciosi, Mason Cook, Kelly Overton, Steve Harris, Ralph Brown, Steve Kazee, Winter Ave Zoli, Ivan G’Vera, Gershwyn Eustache Jnr, Nikola Djuricko

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here