Ana sayfa Yoklukta Gideri Var Stan Lee’s Lucky Man – IMDb Puanı : 7.1

Stan Lee’s Lucky Man – IMDb Puanı : 7.1

482
0
PAYLAŞ

İngiliz kanalı Sky1’dan yeni bir dizi daha yayınlamaya başladı. Son zamanlarda kaliteli ve iyi yapımlarıın sayısını artıran İngilizler sıra dışı konusu olan ve farklı türlerde boy gösteren yapımlara devam etmektedirler. Tam ismi ile “Stan Lee’s Lucky Man” olarak yayın hayatına başlayan dizi, aksiyon ve bilim kurgu öğelerini barındırmaktadır.

İlk bölümü ile hızlı bir giriş yapan dizi, şimdilik istenilen seviyelere gelebilmiş değil. Ama ileride temposunu arttırıp kaliteli bir yapım halini alabileceğini düşünüyorum. En azından izleyiciye o ışığı veriyor. Başrol oyuncusu James Nesbitt olan dizisinin kadrosu birçok yeni ve eski oyuncuları barındırıyor. Genellikle İngiliz dizileri Türkiye’de ekranlara gelmiyor. Ama alt yazı seçeneğini kullanarak diziyi takip etmeniz mümkün görünüyor.

Stan Lee’s Lucky Man Konusu
İyi şansa inanır mısınız ? Suç oranlarının ve cinayetlerin hızlı bir şekilde arttığı Londra’da sıradan bir hayata sahip olan dedektif Harry tanıştığı bir kadınla birlikte olması her şeyi değiştirecektir. Sabah gizemli bir bileklikle uyandığında hiç olmadığı kadar şanslı bir adama dönüşür. Bunu anlaması biraz zamanını alsa kısa süredir iyi şans getiren farklı güçlere sahip bir bileklik olduğunu fark eder ancak bu denli güçlü bir eşyaya sahip olmak isteyen, uğrunda cinayetler işleyen kişilerinde hedefi haline gelir. İlginç bir konuya sahip olan bu çizgi roman uyarlaması diziye bir şans verebilirsiniz.

Yayınlanma Tarihi:  2016-….
IMDb Puanı: 7.1
Dizi Klübü Puanı: 7.4
Sonuç: Yoklukta Gideri Var

Oyuncular: James Nesbitt, Stephen Hagan, Paul Blackwell, Joseph Gatt

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here