Ana sayfa Dram Dizileri Vinyl – IMDb Puanı : 8,3

Vinyl – IMDb Puanı : 8,3

295
1
PAYLAŞ

Müzik severler ekran başına…HBO kanalının en yeni dizisi olan ve ilk sezonu 10 bölümden oluşacak dizinin ilk bölümü malum ortamlara alt yazı seçeneğiyle beraber düşmüş durumda. Ünlü yönetmen Michael Scorsese ve The Rolling Stones müzik grubunun efsane ismi Mike Jagger’in imzasını taşıyan dizi ilk bölümüyle oldukça hızlı bir giriş yaparak, daha ilk bölümden oldukça kaliteli bir yapım olacağını bize gösterdi. Hatta daha önceden, dizide imzası olan Michael Scorsese bu yapım için “Bu güne kadar görmediğiniz -epik- bir proje” gibi oldukça iddialı bir açıklamada bulunmuştu.

Vinyl Konusu
Dizi 1970’lerin New York’unda geçmektedir. O zaman için oldukça rekabetçi ve zorlu bir yapıya sahip olan müzik sektörü ve bu sektörde ayakta kalmaya çabalayan iki sıkı dostu konu edinecek yapımda 2 saat süren pilot bölümünde 50’ye yakın şarkı kullanılmıştır. Muhteşem diyaloglara sahip dizide, oyunculuklarda daha ilk bölümden “olmuş” havası vermektedir. Daha ilk bölümden 2. sezon onayı alan dizide, uyuşturucu, seks ve muhteşem müzikleri devamlı göreceğinizi de belirtmeden geçemeyeceğim. Eğer diziyi izlemek ya da izlememek arasında kaldıysanız, bu yapıma kesinlikle bir şans vermenizi öneririm. İyi seyirler dilerim.

Yayınlanma Tarihi: 2016-İptal
IMDb Puanı: 8.3
Dizi Klübü Puanı: 8.4
Sonuç: İzlenmeli

Oyuncular: Bobby Cannavale, Paul Ben-Victor, P.J. Byrne, Max Casella, Ato Essandoh, James Jagger, J.C. MacKenzie, Jack Quaid, Ray Romano, Birgitte Hjort Sørensen, Juno Temple, Olivia Wilde, Emily Tremaine, MacKenzie Meehan, Griffin Newman, Susan Heyward, Ephraim Sykes, Alex Bento, Belle Smith, Annie Parisse

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here