Ana sayfa Yabancı Dizi Haberleri Fox Kanalından 6 Yeni Dizi

Fox Kanalından 6 Yeni Dizi

501
0
PAYLAŞ

Fox kanalı altı dizi birden servis ederek 2016-2017 sezonuna iddialı geliyor. Gelecek sezon; Making History, The Mick, A.P.B.,  The Exorcist, Lethal Weapon ve Pitch gibi yeni dizileri kanalda göreceğiz. A.P.B, gerçek olaylardan esinlenerek oluşturulacak bir polis draması. Dizi, zeki bir teknoloji milyarderinin başına gelen talihsiz olaylar sonrasında yaşadıklarını anlatıyor. Kadrosunda ise; Natalie Martinez, Eric Winter, Ernie Hudson, Taylor Handley, ve Caitlin Stasey gibi isimler var. The Exorcist klasik korku filmi denilince akla gelen ilk yapımdır. Dizi, filmin de uyarlandığı William Batty’nin kaleme aldığı Şeytan kitabına sadık kalarak oluşturulacak. Başrolleri Geena Davis, Alfonso Herrera ve Ben Daniels oluşturuyor.

Lethal Weapon, Mel Gibson ve Danny Glover oynadığı hit film serisine dayanmaktadır. Günümüzün modern versiyonunda ise Clayne Crawford, Martin Riggs’i ve Damon Wayans‘de Roger Murtaugh’u canlandıracak. Pitch, kadın beyzbol takımında atıcı olarak oynayan Ginny Baker’ın hikayesini anlatacak. Kadrosunda Kylie Bunbery, Mark-Paul Gosselaar, Ali Larter, Mark Consuelos ve Dan Lauria gibi isimler var. Making History, iki farklı yüzyılda zaman yolculuğu yapan üç arkadaşın hikayesini konu alacak. Başrollerini Adam Pally, Leighton Meester ve Yassir Lester paylaşıyor.

The Mick, federal suçlardan dolayı ülkeden kaçan kız kardeşi ve eşi sayesinde istediği zenginliğe ulaşan ama kardeşinin üç çocuğuna da bakmak zorunda kalan bir kadının hikayesini anlatıyor. Kadrosunda Kaitlin Olson, Thomas Barbusca, Jack Stanton, Carla Jimenez ve Susan Park var.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here