Ana sayfa Aksiyon Diziler Legends Of Tomorrow – IMDb Puanı : 7.2

Legends Of Tomorrow – IMDb Puanı : 7.2

637
1
PAYLAŞ

Bir işletme sahibi bazen sevmediği ürünleri satmak ya da beğenmediği işleri yapmak zorundadır. İşletmenin geleceği için her türlü müşteriyi memnun etme zorunluluğu vardır. Bende bu “tükan” da her türlü dizi severin ilgisini karşılayabilmek için, hiç tarzım olmayan dizilerdende en az 5-6 bölüm izleyip burada yorumlamaya çalışıyorum. İşte bugünde benim aslında hiç ilgimi çekmeyen süper kahramanlı, uçmalı kaçmalı karakterlere sahip, DC evreninde geçen bir diziyi siz saygıdeğer site sakinlerine, dilimin döndüğünce tanıtmaya çalışacağım.

Bugünkü dizimiz, daha önce bu sayfalarda da tanıtımını yaptığım Arrow ve The Flash’ın spin-Off u olan DC’s Legends of Tomorrow adını taşımaktadır. Dizi, Doctor Who’dan Arthur Darvill, Chuck dizisinden hatırladığımız Brandon Routh, Mad Man‘dan Caity Lotz ve Prison Break‘in efsane kardeşleri Wntworth Miller – Dominic Purcell gibi önemli oyuncuları kadrosunda barındırmaktadır.

Legends Of Tomorrow Konusu
Yıl 2166. Londra’dayız. Vandal Savage, tüm gezegeni ele geçirme çalışmaları artık son noktaya gelmiştir. Süper kahramanlarımızdan zaman efendisi Rip Hunter, Vandal Savage’i durdurmak için bir plan yapmıştır. Ve bu planı uygulamaya koymak için Zaman Efendileri Konseyinin onayı gerekmektedir. Ama ümit ettiği gibi karşılanmayan Rip Hunter, planını konseye kabul ettiremez.

Bunun üzerine Rip Hunter gemisiyle 2016 yılına doğru bir zaman yolculuğu yapar. Rip Hunter’ın bundan sonraki planı ise, kendisine yardımı dokunabilecek kahramanlardan bir takım oluşturmak ve bu takım ile Vandal Savage’i bertaraf etmektir. Bu başarıp başaramayacakları ise, dizi bölümlerinde saklı. Yukarıda da belirttiğim gibi, süper kahramanlı, uçmalı kaçmalı, böyle fazla renkli cafcaflı diziler benim tarzım değil. Ama bu türü sevenler bu yapıma bir şans verebilirler. Keyifli seyirler dilerim…

Yayınlanma Tarihi: 2016-….
IMDb Puanı: 7.2
Diziklubu Puanı: 7.4
Sonuç: Yoklukta Gideri Var

Oyuncular: Victor Garber, Brandon Routh, Arthur Darvill, Caity Lotz, Franz Drameh, Dominic Purcell, Ciara Renée, Amy Pemberton, Wentworth Miller, Casper Crump, Falk Hentschel

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here