Ana sayfa Yabancı Dizi Haberleri Blindspot 2. Sezon Başlama Tarihi Açıklandı

Blindspot 2. Sezon Başlama Tarihi Açıklandı

607
4
PAYLAŞ

NBC kanalı tarafından yayınlanan, Sullivan Stapleton ve Jaimie Alexander’ın başrollerini paylaştığı, gizem, suç ve aksiyon türlerini barındıran Blindspot’un ikinci sezon başlama tarihi açıklandı. 23 bölümden oluşan ilk sezonu, hatırlayacağınız üzere oldukça entrikalı ve gizem doluydu. Akıllarda bir çok soru işareti bırakmayı başaran dizi, iyi izlenme oranları yakalaması sonucunda ikinci sezon onayı kaptı. İlk sezonda, her ne kadar mantık hataları bulunsa da, bir şekilde izleyici kitlesini oluşturmayı başarın Blindspot’un ikinci sezon başlama tarihi ise 14 Eylül 2016 olarak açıklandı.

Blindspot Dizi Konusu
Amerika’nın en ünlü ve en kalabalık şehri New York’tur. Bunun yanında bu şehrin çok önemli bir meydanı vardır. Times Meydanı. Bu meydan her gün binlerce kişi geçmektedir. Bir gün Times Meydanının tam ortasında sahipsiz bir çanta bulunur. Çantanın üzerindeki notta FBI’ı arayın yazmaktadır. Olası bir bomba tehlikesi taşıyan çantanın bulunması üzerine, binlerce kişininin bulunduğu meydan hızla boşaltılır ve bomba imha ekipleri olay yerine çağrılır. Bomba imha ekipleri çantayı fünye ile patlatmaya hazırlanırlarken çanta birden kıpırdamaya başlar.

Daha sonra çantadan, Prison Break dizisinden hatırladığımız Mihael Scofield gibi her tarafında dövme olan çıplak bir kadın çıkar. Çantadan çıkan kadın, bu çantaya girip buraya nasıl geldiğini ve kim olduğunu hatırlayamamaktadır. Daha sonra bu kadın FBI ajanı Kurt Weller tarafından göz altına alınacaktır. Yapılan incelemeler sonucu kadının vücudundaki dövmelerin bir çeşit bilmecenin parçaları olduğu anlaşılacaktır. Bundan sonra FBI, kadının üstündeki dövmeyi inceleyip bilmeceyi çözmeye çalışacaktır.

4 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here