Ana sayfa Yabancı Dizi Haberleri Dönem Dizisi Vinyl İptal Edildi

Dönem Dizisi Vinyl İptal Edildi

364
2
PAYLAŞ

HBO kanalında yayınlanan, 1970’li yıllarda geçen ve müzikal, dram, suç gibi ögeleri barındıran yapım Vinyl iptal edildi. Böylelikle yapımın ikinci sezonunun olmayacağı kesinleşti. İlk sezonu 10 bölümden oluşan yapımın sorumlusu Scott Z. Burns ise, biten sezonun ardından görevinden ayrıldı. Eleştirmenler tarafından ilk sezon olumlu notlar alsa da düşük izlenme oranları elde etmesi dizinin sonunu hazırladı. Bunun üzerine de HBO diziyi iptal etme kararı aldı.

Vinyl’i bir hatırlayalım: Dizi 1970’lerin New York’unda geçmektedir. O zaman için oldukça rekabetçi ve zorlu bir yapıya sahip olan müzik sektörü ve bu sektörde ayakta kalmaya çabalayan iki sıkı dostu konu edinecek yapımda 2 saat süren pilot bölümünde 50’ye yakın şarkı kullanılmıştır. Muhteşem diyaloglara sahip dizide, oyunculuklarda daha ilk bölümden “olmuş” havası vermektedir. Daha ilk bölümden 2. sezon onayı alan dizide, uyuşturucu, seks ve muhteşem müzikleri devamlı göreceğinizi de belirtmeden geçemeyeceğim. Eğer diziyi izlemek ya da izlememek arasında kaldıysanız, bu yapıma kesinlikle bir şans vermenizi öneririm. İyi seyirler dilerim.

2 YORUMLAR

  1. ballandıra ballandıra anlatmışsınız ki izleyesim geldi. kaliteli yapım bulmanın zor olduğu dönemlerde mutlaka bu diziyi ilzeyeceğim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here