Ana sayfa Yabancı Dizi Haberleri Diziseverlere Kötü Haber : Game of Thrones Bölümleri İnternetten Kaldırıldı

Diziseverlere Kötü Haber : Game of Thrones Bölümleri İnternetten Kaldırıldı

510
3
PAYLAŞ

Bilindiği üzere ülkemizde dizi severler son on yıldır yabancı dizilere daha fazla merak salmış durumda. Bunu gören ücretli dijital yayın yapan platformlarda listelerine kaliteli yabancı dizileri bir bir alıp seyirciye ulaştırmaktadırlar. Bu platformların başında ise Digiturk gelmektedir. Bu platformun uyarıları sonucu daha önce Supernatural, The Big Bang Theory ve Breaking Bad gibi oldukça kaliteli ve ülkemizde geniş izleyici kitlesine sahip olan yapımlar, yabancı dizi izleten siteler tarafından kaldırılmak zorunda kalmışlardı.

İşte bu kara listeye dünden itibaren (06.06.2016 Pazartesi) sevilen dizi Game Of Thrones’ta girdi. Dizinin 6. sezon bölümleri, Digiturk’ün yaptığı uyarı sonucu dizi izleten siteler tarafından kaldırıldı. Elbette bu durum Game of Thrones’u ilelebet unutmak anlamına gelmemektedir. Sadece yabancı dizi izletme sitelerinin verdiği rahatlığı bulamayacağız. Ama torrent uygulamaları sayesinde diziyi indirip, alt yazı sitelerin verdiği hizmet sayesinde Digiturk’ün engellediği yabancı dizileri izlemek mümkün olacaktır. tabi benim kişisel görüşümü sorarsanız, Digiturk’e üye olup izlemeniz doğru ve yasal olan yoldur. İllegal yollarla izlemek ise tamamen sizin tercihinizdir.

3 YORUMLAR

  1. ben 14 15 yaşımdan bu yana televizyon izlemiyorum. dizi içinde muhtemelen izlemem her hafta o saatte nasıl o kutunun karşısında olabilirim ki. internetten izlemek bizim için büyük keyif ancak adamlarda para kazanmıyor iki ucu kötü değnek.

  2. Nefret ettiğim ve nefret ettiğim kadar da kaliteli yapıma sahip dizi. Keşke toptan yasaklansa. Senaryo çok başka amaçlara hizmet ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here