Ana sayfa Yabancı Dizi Haberleri Limitless İptal Edildi

Limitless İptal Edildi

394
3
PAYLAŞ

Televizyon dünyasına oldukça hızlı bir giriş yaparak bir anda tüm dikkatleri üstüne çeken Limitless iptal edildi. Dexter‘dan tanıdığımız Debra Morgan karakteriyle karşımıza çıkan Jennifer Carpenter bile diziyi iptal edilmekten kurtaramadı. İlk başlarda iyi bir izleyici kitlesi ve reyting puanları olan dizi, daha sonraları her bölümde kan kaybetmeye devam etti ve sonunda kanal yönetimi tarafından iptal edildi. Cbs kanalı tarafından iptal edilen dizinin yaratıcısı Craig Sweeney bu haberlerin doğruluğunu  kişisel twitter hesabından onayladı.

Limitles Konusu
Eroin, kokain, morfin, esrar vs vs…Uyuşturucular insanı uyuşturarak acı hissetmemelerini sağlar. Ama NZT-48 adlı uyuşturucunun farklı bir kafası vardır. Boş beleş işlerin adamı Brain, yeni bulduğu geçici işinde çalışırken, birden karşısına eski arkadaşı çıkar. Biraz sohbet muhabbetten sonra arkadaşı Brian’a adı NZT-48 olan uyuşturucudan verir. Bu uyuşturucuyu kullanan kişinin beyni 12 saat boyunca tam kapasite çalışıp, kişiyi süper zeka birisi haline getirmektedir.
Ama 12 saat sonra müthiş bir yoksunluk krizi hali ortaya çıkmakta ve bunu kullananlar bir kaç ay sonra ölmektedirler. Tabi bizim elemanın yan etkilere karşı bağışıklığı vardır. Her hap kullandığında bir dahi olan Brian FBI’ da davaların çözümüne yardımcı olması için, birimde danışman olarak görev almaya başlar.

Brian’ın  NZT etkisinde davaları çözdüğü bu dizi tarz olarak bana biraz “Chuck”ı anımsatmadı değil. Şu ana kadar 6 bölümü yayınlanan diziyi Dexter’dan taıdığımız “Debra Fuckin Morgan’ın” hatrına izlemekteyim. İlerleyen bölümlerde dizinin hızlanacağını düşünüyorum. Chuck’ı beğenen arkadaşlar, bu diziye bir şans verebilirler. Keyifli seyirler dilerim…

3 YORUMLAR

  1. Dizinin konusunu beğenmiştim merak ederek izlemeye başladım.İlk 4 bölümü izledikten sonra bırakmıştım. Chuck dizisi efsane ama bu hayal kırıklığı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here