SON YAYINLAR

recent

Lucifer 2. Sezon Başlama Tarihi Açıklandı

lucifer dizi konusu

Yayınlandığı ilk zamanlarda dindar kesim tarafından oldukça fazla eleştiriye uğrayan Lucifer, ilk sezonki başarısının ardından ikinci sezon onayını kapmıştı. İngiliz aktör Tom Ellis'in başrolünü üstlendiği dizi, izleyenlerin hatırlayacağı üzere Vertigo isimli çizgi roman serisinden uyarlanmıştı.


İlk sezonu 13 bölümden oluşan dizinin ikinci sezonun ise 19 Eylül 2016 tarihinde başlayacağı Fox kanalı tarafından açıklandı.  2. sezon ile ilgili yayınlanan kısa teaseri aşağıdan izleyebilirsiniz.


Lucifer Dizi Konusu
Dizide cennetten kovulan şeytanın (Lucifer) hikayesi farklı bir açıdan anlatılmaktadır. Cehennemin kralı şeytan yıllardır süren hükümdarlığından sıkılmış durumdadır. Cehennemdeki tahtını  terk ederek Los Angeles şehrinde insanların arasına karışmıştır ve şehirde bir gece kulübü alarak (LUX) onu işletmeye başlamıştır.

Yakışıklı ve karizmatik şeytanımız insanlar arasındaki yaşamın keyfini sürerken, bir gün sahibi olduğu gece kulübünün önünde bir kız öldürülür, hem de kollarında. Bu olaydan sonra evrenin var oluşundan beri kötülükle yaşayan şeytanın içinde şefkat duygusu belirir. Bu sırada Los Angeles polisi cinayeti çözmek için şeytandan (Lucifer) yardım alır. Polis Lucifer'in yeteneklerini keşfetmiş olacak ki, başka davalarda da şeytanın kendileriyle çalışmasını ister. İşte bildiğimiz şeytan bundan sonra insanoğlunun yararı için çalışmaya başlamıştır.

Lucifer 2. Sezon Başlama Tarihi Açıklandı Reviewed by Dizi Klübü on 17:44:00 Rating: 5

5 yorum:

 1. Adsız6/19/2016

  İlk sezonu sürerdi. Bekliyoruz.

  YanıtlaSil
 2. ilk sezondan çok keyif aldık 2. sezon çok geç başlayacakmış ama bekliyoruz

  YanıtlaSil
 3. Adsız6/21/2016

  Çok şükür sonunda!!!
  Birinci sezon harikaydı, umarım aynı hızda devam ederler.

  YanıtlaSil
 4. Bu dizinin varlığından bile haberim yoktu. Umarım fazla şamataya getirilmemiş derinlikli bir senaryosu vardır ve vaktimi boşa harcamaz. Başlayıp bıraktığım dizi sayısı seyrettiklerimi aştı.

  YanıtlaSil
 5. izlediğim en şahane dizilerden bir tanesi. çok ironik şeyler sahneleniyor ve keyifli bir seyri mevcut.

  YanıtlaSil

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Powered by Blogger.