SON YAYINLAR

recent

Norman Readus'un Favori Öldürme Şekli Ortaya Çıktı


The Walking Dead'in yıldız oyuncusu Norman Reedus (Daryl Dixon), dizi boyunca hem kendini hemde arkadaşlarını koruman adını sayısız zombi öldürmek zorunda kaldı. Öldürdüğü zombilerin işini genellikle en çok kullandığı yay-ok ikilisiyle halleden Reedus, bunun dışında zombileri mızrakla, bıçakla, silahla, araçla ezerek ya da başka şekillerde öldürmüştü. Ama akıllarda bir soru kaldı. Acaba bizim Daryl'in en çok sevdiği öldürme şekli hangisiydi?


Geçenlerde The Late Show with Stephen Colbert isimli bir talk şova katılan Reedus ile sadece bu konu üzerinde tartışıldı. Sunucunun sorduğu "En çok hangi şekilde zombi öldürmeyi seviyorsun?" sorusuna, Reedus'un "aslında zombi öldürme şekillerin hepsi hoşuma gidiyor, ama en çok hangisini seviyorsunuz diye sorarsanız sanırım zombinin kafasını bir üzüm gibi ezerek öldürmeyi seviyorum.

Çünkü bu oldukça eğlenceliydi." cevabını vermesi üzerine biraz dehşete düşen sunucu "diziye katılmadan önce bu tür fantazilerin var mıydı?" sorusunu yöneltti. Reedus ise alaycı bir gülümsemeyle " benim bunun gibi bir çok fantezim var" cevabını vermesi ise stüdyoda gülüşmelere sahne oldu. 6. sezondan sonra ara verilen The Walking Dead'in ise Ekim 2016 tarihinde yedinci sezonuyla tekrar ekranlardaki yerini alması bekleniyor.

Norman Readus'un Favori Öldürme Şekli Ortaya Çıktı Reviewed by Dizi Klübü on 19:26:00 Rating: 5

2 yorum:

  1. Adamların 7 sezon yayında olan dizisine bak bide bizim uzun dizilerimize bak :) bknz "arka sokaklar" :D

    YanıtlaSil
  2. Çok ilginç demek adam alışmış filmlerde öldüre öldüre kendine favori bi öldürme şekli seçmiş :)

    YanıtlaSil

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Powered by Blogger.