Ana sayfa İyi Yabancı Diziler Outcast – IMDb Puanı : 8.1

Outcast – IMDb Puanı : 8.1

821
2
PAYLAŞ

Outcast kelimesinin karşılığı dilimizde, farklı düşünce yapısı ve insanlar tarafından onaylanmayan davranışları  yüzünden toplum tarafından dışlanmış, yalnız bırakılmış kişi anlamına gelmektedir. Bir bakıma serseri de diyebiliriz. Dizinin mutfağında aşçıbaşı olarak karşımıza, daha önce The Walking Dead ve Fear The Walking Dead isimli hepimizin bildiği yapımlarla ciddi bir başarı yakalayan Robert Kirkman çıkıyor. İlk sezonu 10 bölümden oluşacak olan dizinin, daha ilk bölümü yayınlanmadan 2. sezon onayı alması ise, yayıncı FX kanalı diziye çok güvendiğinin bir göstergesi olsa gerek. Bede bu veriler ışığında diziyi izlemeye karar vermiştim. İzlediğim 3 bölümden sonra ise bu diziyi tanıtmaya karar verdim.

Outcast Konusu
Robert Kirkman’ın, Paul Azatea’nın çizdiği aynı adlı çizgi romandan televizyona uyarladığı dizide, Kyle Barnes’in başından geçenler işlenmektedir. Kyle Barnes’in bedeni daha çocukken (8 yaşında) bir “iblis” tarafından ele geçirilmiştir. Kyle’ın yaşadığı kasabada tuhaf ,daha doğrusu doğa üstü şeyler olmaktadır. Hatta bu olaylardan bazılarına bizzat şahit olmuş ve Kyle’ın hayatını ciddi anlamda etkilemiştir. Kyle, normal insanların sürdürdüğü hayatı isteyen biridir. Bu yüzden bazı soruların cevaplarını bulmalıdır.

Aradığı soruların yanıtlarının ise kasabaya yeni gelen Reverend Anderson adlı papazda olduğunu düşünmektedir. Papaz Reverend Anderson’ın Kyle’a yardım edip edemediği ise dizinin bölümlerinde karşımıza çıkacaktır. Dizinin şu ana kadar 4 bölümü malum yerlere düşmüştür. İzlediğim 3 bölümde ciddi anlamda gerildiğimi söyleyebilirim. Türü seven bünyelerin oldukça hoşuna gideceğini düşündüğüm yapıma bence bir şans vermelisiniz. Keyifli seyirler dilerim…

Yayınlanma Tarihi: 2016-…
IMDb Puanı: 8.1
Diziklubu Puanı: 8.3
Sonuç: İzlenmeli

Oyuncular: Philip Glenister, Wrenn Schmidt, David Denman, Patrick Fugit, Reg E. Cathey, Callie Brook McClincy, Brent Spiner, Pete Burris, Melinda McGraw, Madeleine McGraw, Debra Christofferson

2 YORUMLAR

  1. Daha önce hiç denk gelmediğim dizileri, siteniz sayesinde öğrendim ve birkaçını da takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here