SON YAYINLAR

recent

Star Trek Yeniden Ekranlara Dönüyor

en iyi yabancı diziler

Yaşı 30'un üzerinde olanların ve Bilim Kurgu fanlarının bileceği Star Trek serisi yeniden ekranlara dönüyor. İlk olarak bundan tam 50 yıl önce 1966 yılında yayın hayatına başlayan yapım dizi ve film serileri olarak kuşaklar boyu ekranlarda yer almıştı. Bu efsane serinin Ocak 2017 tarihinden itibaren CBS kanalı tarafından yeniden televizyona uyarlanacağı belirtildi. Projeye yakın bir kaynağın açıklamasına göre, dizide, filmde rol alan oyuncu kadrosunun yanında yeni yüzlerde göreceğiz gibi.


Bu yeniden uyarlama ile ilgili olarak, CBS kanalının başkanı David Stapf de bir açıklama yaptı: “Star Trek ve bilim kurgu hayranlarını bu yeniden Star Trek uyarlamasıyla buluşturmak için orijinal serinin 50. yıl dönümü kutlamasından daha uygun bir zaman olamazdı.” diyen Stapf, açıklamasına şöyle devam etti: “Bu mitolojiye herkes büyük saygı duyuyor. Star Trek’i, televizyon dünyasını ve hedef kitlesini çok iyi bilen Alex Kurtzman’ın yaratıcı zekası ve yetenekli ellerinde devam ettireceğimiz için çok heyecanlıyız.”Star Trek Yeniden Ekranlara Dönüyor Reviewed by Dizi Klübü on 08:55:00 Rating: 5

4 yorum:

 1. cocukken bir bolum bile kacirmadan izlerdim. en cok yeni karakterleri ve uzayli irklari merak ediyorum.

  YanıtlaSil
 2. Bilim kurgunun ilklerindendir star trek. eski zamanlarda çok ilerdik. Yeni nesil teknoloji ile daha güzel çekimler yapılacağına eminim.

  YanıtlaSil
 3. sefacan7/09/2016

  Bakalım devamı nasıl olacak merakla filmi beklemekteyim.

  YanıtlaSil
 4. Burhan7/12/2016

  Çok çok önceleri izlerdim. Günümüz teknolojisiyle yeniden gelecek olması insanda ilgi uyandırıyor.

  YanıtlaSil

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.