SON YAYINLAR

recent

The Blacklist Redemption Geliyor

yabancı dizi haberleri

Sevilen dizi The Blacklist, bildiğiniz üzere Jon Bokenkamp tarafından yaratılmış, John Davis, John Eisendrath ve John Fox emekleri sayesinde de dizi bu kadar başarıya ulaşmıştı. Yine aynı ekip başarıyı fark etmiş olacakları ki, bu seferde The Blacklist Redemption adıyla, dizinin spin off unu çekmeye karar verdiler.


2017 yılında NBC tarafından yayınlanacak dizinin baş rolünde Famke Janssen'in olacağı açıklandı. Janssen'in yanında Ryan Eggold, Tawny Cypress ve Edi Gathegi'nin de dizinin ana kadrosunda bulunacağı belirtildi. The Blacklist'i takip edenler zaten bu isimlerin orjinal seride de olduğunu bilmektedirler. Orjinal dizinin önemli oyuncularından biri olan Ryan Eggold ise hatırlayacağınız üzere "Tom Keen" karakteri ile dizide rol almaktadır.

NBC'nin heyacan dolu yapımının,  spin-off projesi olan The Blacklist Redemption'un konusu ise, gizli operasyonlarının kilit isimlerinden Tom Keen ile Susan “Scottie” Hargrave güçlerini birleştireceklerdir. Oldukça Zeki ve kurnaz olan bu ikili hükümetin bile dokunmaya cesaret edemediği çok ciddi dosyaları birlikte hareket ederek çözeceklerdir. İkilimiz, ölümcül suçluların, tehlikeli dünyasında eşsiz beceri ve kaynaklarını birleştirerek bir takım halinde hareket edeceklerdir. Dizide ayrıca Tom'un karanlık geçmişine daha fazla değinilecektir.

The Blacklist Redemption Geliyor Reviewed by Dizi Klübü on 16:09:00 Rating: 5

5 yorum:

 1. Çok iyi.Herhalde sezon finali olacak.Yeni sezonu merakla bekliyoruz.

  YanıtlaSil
 2. Neden bu kadar geç yayına giriyor anlamıyorum. O kadar merakla bekliyoruz.

  YanıtlaSil
 3. teoman6/17/2016

  Red sana bayılıyorum adamım. Böyle oyuncu görmedim ben!

  YanıtlaSil
 4. Halil can6/17/2016

  Nbc nin kötü bir yapımı üstlendiğini hiç görmedim. Mutlaka izlenmesi gereken bir dizi.

  YanıtlaSil
 5. Harika bir çalışma çıkarmışlar. Yabancı bir kaynaktan okuduğum kadarıyla yılın en fazla ilgi gören ve beklenen eseri.

  YanıtlaSil

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.