SON YAYINLAR

recent

Animal Kingdom - IMDb Puanı : 8.3

yabancı dizi önerileri

Bugün sizlere bundan 12 gün önce yanı 7 Haziran 2016 tarihinde yayına başlayan Animal Kingdom isimli dizinin kısa bir tanıtımını yapacağım. Dizi, daha önce sinemalarda gösterilen ve 2010 yılında David Michôd tarafından yazılan ve yönetilen, bunun dışında Liz Watts'ın yapımcılığını üstlendiği aynı isimli sinema filminin, Jonathan Lisco tarafından televizyona uyarlamasıdır. Filmdeki yönetmen ve yapımcı, bu yeniden uyarlanan televizyon serisinin kadrosunda yönetici olarak görev almaktadırlar. İlk sezonu 10 bölümden oluşacak dizinin ilk bölümü alt yazısıyla beraber malum yerlere düşmüş durumda. Dizi, ilk bölümde karakter tanıtımı sebebiyle biraz ağır ilerlese de, ileride tempo kazanacak bir yapım izlenimini aldım.


Animal Kingom Konusu
Henüz 17 yaşında olan ve annesi Julia ile birlikte yaşayan Joshua “J” Cody, annesinin aşırı dozda uyuşturucu kullanması sonucu vefat etmesinin ardından yalnız başına kalmıştır. Joshua yalnız yaşamamak için yaklaşık 10 yıldır görmediği anneannesi Janine’i aramaya başlar. Anneanne Janine, kızının ölüm haberini alır almaz apar topar gelir ve torunu Joshua’yı Güney Carolina’da bir sahil kasabasında bulunan evine götürür.

Daha önce hiç tanımadığı ve diğer aile bireyleri tarafından da tanınmayan Joshua’yı yepyeni ve bir o kadarda alışılmadık bir hayat beklemektedir. Joshua, anneannesi ve dört dayısı tarafından oluşturulan suç şebekesi bir ailenin içine düşmüştür. Hırsızlık, gasp, uyuşturucu, şiddet vb. suçlarla haşır neşir olan bu yeni ailesi ile Joshua’nın başından geçecek heyecanlı ve tehlikeli olaylar ise dizinin ana konusunu oluşturmaktadır. Keyifli seyirler dilerim.

Yayınlanma Tarihi: 2016-....
IMDb Puanı: 8.3
Diziklubu Puanı: 8.1
Sonuç: İzlenmeli

Oyuncular: Ellen Barkin, Scott Speedman, Shawn Hatosy, Ben Robson, Jake Weary, Finn Cole, Daniella Alonso, Molly Gordon, Nicki Micheaux, Dorian Missick

Animal Kingdom - IMDb Puanı : 8.3 Reviewed by Dizi Klübü on 15:14:00 Rating: 5

1 yorum:

  1. selahattin6/30/2016

    yazıdan ilginc bir senoryası olduğunu anladım keyfle seyredilecek türden olduğu belli

    YanıtlaSil

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Powered by Blogger.