Ana sayfa Dram Dizileri Perception – IMDb Puanı : 7.5

Perception – IMDb Puanı : 7.5

487
2
PAYLAŞ

Yazın başlangıcı haziran ayı geldi mi, televizyon kanalları da daha düşük bütçeli dizileri ekranlara taşımaya başlarlar. Daha önce Legends, The Last Ship, Leverage, Falling Skies gibi önemli dizileri yayınlayan TNT kanalı 2012 yazında ise bu sefer Perception ile karşımıza çıkmıştı. Smallville yaratıcısı Kenneth Biller’ın elinden çıkan ve daha önce Will and Grace dizisinden tanıdığımız Erick McCormack’in başrolünü üstlendiği dizi 3 sezon sonra 2015 yılında ekranlara veda etmişti.

Perception Konusu
Klasik polisiye tarzında olan dizi bağımsız bir senaryodan oluşmaktadır. Bunun dışında dizide suçlar,  aynı Mentalist, Castle, Bones , Lie to Me vs. gibi dizilerde bulunan ve polis olmayan bir kişinin büyük yardımıyla çözülmektedir. Bu dizide de baş rolümüz bir üniversite profesörüdür.  Profesörümüz Neurosience yani sınır bilim alanında dersler veren Dr. Daniel Pierce’dır. Normalde daha öne şizofreni tedavisi gören Dr. Pierce tam olarak iyleşmesede, günlük olarak ilaçlarını ve rutinini takip ederse bir sorun yaşamamaktadır.

Zihinsel bir hastalığı olmasına rağmen FBI’a davaların çözümünde yardım eden Dr. Pierce, hastalığını avantaja çevirerek, olaylara farklı bir pencereden bakarak suçluların yakalanmasında büyük rol oynamaktadır. Eğer sizde suçlara ve suçlulara Dr. Pierce’ın bakış açısıyla bakmak istiyorsanız bu diziye bir şans verebilirsiniz. Keyifli seyirler dilerim…


Yayınlanma Tarihi: 2012-2015
IMDb Puanı: 7.5
Diziklubu Puanı: 7.8
Sonuç: İzlenebilir/Yoklukta Gideri Var

Oyuncular: Eric McCormack, Rachael Leigh Cook, Kelly Rowan, Arjay Smith, LeVar Burton, Scott Wolf

2 YORUMLAR

  1. Düşük bütçe ile yapılmalarına rağmen birçok kesim tarafından beğeniyle izleniyor. Tıpkı Perception' da olduğu gibi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here