Ana sayfa Dram Dizileri The Catch – IMDb Puanı : 7.2

The Catch – IMDb Puanı : 7.2

263
0
PAYLAŞ

Son zamanlardaki dizi tanıtımları hep kitap uyarlamaları olan yapımlardan seçmiştim. Bugünde yine bir kitap uyarlaması olan dizi ile karşınıza çıkacağım. The Catch, İngiliz yazar Kate Atkinson’ın oldukça beğenilen romanlar serisi olan “Case Histories” te bulunan bir hikayeden televizyona uyarlanmıştır. ABC kanalında 24 Mart 2016 tarihinde yayına giren dizinin istenilen izleyici kitlesine ulaşamaması ve hak ettiği IMDb puanını alamaması bende şaşkınlık yaratmadı değil. Hani öyle ahım şahım bir yapım değil ama 7.2’lik IMDb puanı da bence bu dizi için az olmuş.

The Catch Konusu
The Catch’de, ana karakter Alice Vaughan iş hayatında son derece başarılı bir iş kadını (özel dedektif) olarak karşımıza çıkmaktadır. Ama bunun yanında sosyal hayatında, iş hayatındaki başarısını devam ettirdiğini söylemek ise pek mümkün değildir. Mutlu bir nişanlılık hayatı sürdürmesine karşı, bu hayatında ters giden, yanlış olan bir şeylerin olduğunu hissetmektedir.

Gerçekleri öğrendiğinde ise her şeyin bir yalandan ibaret olduğunu anlaması pek uzun sürmeyecektir. Uzun zamandır peşinde olduğu dolandırıcı Mr. X’in nişanlısı olduğunu anlaması sonucu her şeyi açık edip onu yakalamak yerine, oyuna devam etmeye karar vermiştir. Bundan sonra ise dizide ilginç olaylar bir biri sıra gelişmeye başlayacaktır. Keyifli seyirler dilerim.

Yayınlanma Tarihi: 2016-….
IMDb Puanı: 7.2
Diziklubu Puanı: 7,6
Sonuç: Yoklukta Gideri Var

Oyuncular: Mireille Enos, Peter Krause, Alimi Ballard, Jay Hayden, Jacky Ido, Rose Rollins, Sonya Walger, Elvy Yost

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here