Ana sayfa Yoklukta Gideri Var Ballers – IMDb Puanı : 7.5

Ballers – IMDb Puanı : 7.5

631
4
PAYLAŞ

Geçtiğimiz günlerde size yine bu sayfalardan, spor daha doğrusu Amerikan Futbolu konusu Friday Night Lights isimli diziyi tanıtmıştım. Bugünde Amerikan Futbolunu odağına almış Ballers isimli diziyi tanıtacağım. Ama buradan Ballers’in, Friday Night Lights isimli diziye benzediğini anlamını çıkarmayın. Alakaları bile yok. Tek ortak noktaları sadece Amerikan Futbolu. Ama illa bir diziye benzetme gereği duyarsak (neden benzetme gereği duyuyorum, onu da anlamış değilim hani) Entourage daha doğru seçim olur. Eğer Entourage’ı izlediyseniz ( izlemeyen bünye, kesinlikle izlemeledir ) ve beğendiyseniz, bu dizi tam sizlik olabilir. Hbo tarafından yayınlanan ve Steve Levinson tarafından yaratılan dizi, geçtiğimiz günlerde 3. sezon onayını almıştı.

Ballers Konusu
Dizi, Amerikan futbolunu ve oyuncularının görkemli yaşam tarzlarını anlatmaktadır. Eski gerüşçi Dwayne Johnson‘un rol aldığı dizi, bir grup futbol oyuncusunun çalkantılı, sınır tanımaz ve bir o kadarda eğlenceli yaşamına odaklanmaktadır. Aldıkları maaşlar, reklam anlaşmaları, sponsorluklardan gelen devasa paraların, çılgın partilere, lüks arabalara, uyuşturucu ve alkole aktığına şahit olduğumuz dizi, biraz erkeklere hitap etmektedir. Çıplaklığın, çılgınlığın, lüksün, argonun, uyuşturucu ve alkolün tavan yaptığı bu dizi, Entourage’ın yerini dolduramayan bünyelere iyi gelecektir. Keyifli seyirler dilerim…

Yayınlanma Tarihi: 2015-….
IMDb Puanı: 7.5
Diziklubu Puanı: 7.8
Sonuç: İzlenmeli ile Yoklukta Gideri Var Arasında Bir Yerde

Oyuncular: Jazmyn Simon, Dulé Hill, Dwayne Johnson, Rob Corddry, John David Washington, Omar Benson Miller, Donovan W. Carter, Troy Garity, London Brown, Ellen Marguerite Cullivan

4 YORUMLAR

  1. Dizinin konusunu beğendim. Amerikan futbolu değil de bildiğimiz futbol oyuncularının hayatı anlatılsaydı daha çok severdim diziyi.

  2. Türkiye'deki futbolcuların da çok kazandığı bir gerçek. Yaşamlarının yine aynı bu şekilde olduğu da bir tabu. İçinde bir adet Dwayne Johnson geçen her film izlenir diye düşünüyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here