Ana sayfa Yabancı Dizi Haberleri Battlefield Serisi TV’ye Uyarlanıyor

Battlefield Serisi TV’ye Uyarlanıyor

267
3
PAYLAŞ

Benimde çok sevdiğim ve günde en az bir saatimi ayırdığım Battlefield oyun serisi televizyona uyarlanacak. Daha önceleri bir çok oyunun sinema ve televizyona uyarlandığına şahit olmuştuk. Her ne kadar daha önceki uyarlamalar sonunda pek başarılı işler ortaya çıkmasa da, bu seferki uyarlanan oyun tüm dünya tarafından sevilerek oynanan savaş oyunu Battlefield olunca, olaya umutla yaklaşmamızı sağlıyor.

Bundan yaklaşık 14-15 yıl önce piyasaya sürülen ve o zamandan beri rakipsiz olarak yolunda devam eden oyunun, televizyon dizisi olarak karşımıza çıkacağı haberleri bazı yabancı kaynaklar tarafından doğrulandı. Anonymous Content ve Paramount Tv tarafından ortaklaşa gerçekleştirilecek olan proje için Paramount Tv Başkanı Amy Powell, “bu projede yer aldığımız için oldukça heyecanlıyız, Oyunun ne kadar dinamik olduğunun farkındayız ve dizininde dinamik bir atmosfer sunması için çalışıyoruz. Bunun yanında oyunun ana senaryosuna bağlı kalmak istiyoruz.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

3 YORUMLAR

  1. Zaten oyun, film gibiydi. O kadar gerçekçi grafikleri var ki, bazen film mi izliyorum yoksa oyun mu oynuyorum diye düşündürüyordu insanı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here