Ana sayfa Yabancı Dizi Haberleri Game Of Thrones 7. Sezon

Game Of Thrones 7. Sezon

250
0
PAYLAŞ

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde yaptığı harika finalle Game of Thrones‘un 6. sezonu sona ermişti. Bu konu 7. sezon için biraz erken gibi görünebilir. Ancak ortalıkta dönen haberlere göre bu sezon arası her zamankinden daha uzun olacak gibi görünüyor.

Dizinin yaratıcıları David Benioff ve Db Weiss geçtiğimiz günlerde katıldıkları bir podcastte 7. sezonun başlama tarihi ile ilgili bazı açıklamalarda bulundular. Yapımcı Weiss’a göre; ” Henüz ortalarda bir tarih yok. Bildiğiniz üzere diziye kış geldi. Ama sizler diziyi güneşli havalarda izlemeniz muhtemel” diye açıklama yaptı. Daha sonra “7. sezon galası hakkında bir tarih vermeyen Weiss, Game of Thrones‘un 7. sezonun nisan ayında başlaması ile ilgili bir soruya ise, gecikmek için bahanemiz var, çünkü kış geldi” demekle yetindi.

Bildiğiniz üzere Game of Thrones’ta kış mevsimi bizimki gibi üç ay sürmeyecektir. Westeros’ta mevsimlerin süresi öngürelemektedir. Stark Hanesi yüz yıllar boyu “Winter is coming” (kış geliyor) lafını boşuna kullanmamışlardır. Kışın gelmesiyle, ölüler yedi krallığa bir kabus gibi çökeceklerdir. Bakalım yedi krallığın insanları ölülerin getireceği azaptan kurtulabilecekler mi? İşte bunun cevabını almak için yaklaşık bir yıl beklemek zorundayız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here