SON YAYINLAR

recent

Stranger Things - IMDb Puanı : 9.2


Daha öncede bahsettiğim gibi, burada sizlere dizileri tanıtabilmek için, henüz izlemediğim dizilerden oluşturduğum listem var. Bu listede eski ve yeni diziler mevcut. Daha yeterli sayıda oy almamış, imdb puanı olmayan diziler bile var. İşte o henüz puan alacak kadar oy almamış dizilerin imdb kontrolünü gerçekleştirirken bir dizi gözüme çarptı. Daha doğrusu dizinin puanı gözüme çarpmıştı desem daha doğru olur.  Yapımın puanı 9.2 idi. Bende şaşkınlık içerisinde, bir dizi 9.2 puan alıyorsa, acilen bu diziyi izleyip, hemen siteye yazmalıyım moduna girerek dizinin ilk sezonunu bir çırpıda bitirdim.

Bana biraz X-Files, biraz E.T., birazda Supernatural'ı çağrıştıran dizin ilk sezonu 8 bölümden oluşmaktadır. Dizi, Master of None,  Narcos, Orange is the new Black, Daredevil, Making a Murderer gibi birbirinden muhteşem yapımlarla son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz, online izleme platformu Netflix tarafından yayınlanmaktadır. Dizin baş rolünde ise, oyunculuk ve yapımcılığı bir arada götüren Winona Ryder yer almaktadır.


Stranger Things Konusu
Hayatındaki her şeyi tam anlamıyla yolunda olan ve arkadaşları tarafından çok sevilen bir çocuk aniden ortadan kaybolur. Ortada hiçbir neden yokken kaybolan çocuğu annesi, emniyet ve arkadaşları aramaya başlarlar. Bu aramalar sonuç vermese de, bu sefer yıllar önce kaybolan bir kız ortaya çıkacaktır. Bu ortaya çıkan kız, kaybolan çocuk Will'in bir şeylerden saklandığını söylemesi ise işleri iyice içinden çıkılmaz bir hale sokacaktır.

Dram, bilim-kurgu, gerilim gibi türleri barındıran Stranger Things'in muazzam bir imbd puanı vardır. Tamam dizi gerçekten çok kaliteli, oldukça sürükleyici, oturunca başından kalkamıyorsunuz falanda, şahsi fikrim 9.2 puan alacak bir yapımda değildir. O yüzden ben bu puanı biraz kırpma niyetinde olduğumu belirtir, hepinize keyifli seyirler dilerim.

Yayınlanma Tarihi: 2016-....
IMDb Puanı: 9.2
Diziklubu Puanı: 8.8
Sonuç: Kesinlikle İzlenmeli

Oyuncular: Winona Ryder, David Harbour, inn Wolfhard, Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Natalia Dyer, Charlie Heaton, Cara Buono, Matthew Modine, Joe Keery, Rob Morgan, John Reynolds

Stranger Things - IMDb Puanı : 9.2 Reviewed by Dizi Klübü on 16:03:00 Rating: 5

7 yorum:

 1. Stranger Things filmini hiç izlemedim ama bu site sayesinde izlemeyi deneyeceğim.

  YanıtlaSil
 2. ferasi7/28/2016

  Stranger Things - IMDb Puanı : 9.2 aldığına göre kaliteli bir dizi olduğu ortaya cıkıyor daha önce hiç izlememiş olsamda şuan merak ettim diyebilirim

  YanıtlaSil
 3. Diziklubu7/29/2016

  film değil hocam dizi :)

  YanıtlaSil
 4. Kemal Kocasakal8/26/2016

  Dizi hakkında hiçbir bilgim yok ama sadece şu afişine bakıp bile izlenir. Tam aradığım havayı verecekmiş gibi bir his var içimde.

  YanıtlaSil
 5. Hüseyin8/27/2016

  İnternette hep çok güzel dediklerini duyuyorum bu yüzden bende diziye başlayacağım zaten 8 bölümden oluşuyor.

  YanıtlaSil
 6. Mehmet9/04/2016

  Son zamanlarda online izleme platformu Netflix'de çok iyi diziler yayınlanmaya başladı.Keşke türkiye'de alt yazı desteği sunsa.

  YanıtlaSil
 7. bulent balci10/22/2016

  Dram, bilim-kurgu, gerilim gibi türleri barındıran Stranger Things'in muazzam bir imbd puanı vardır ibaresinden kimi hakkediyor kimine göre haketmiyor

  YanıtlaSil

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.