SON YAYINLAR

recent

The Night Of - IMDb Puanı : 9.1


HBO kanalı, bir İngiliz dizisinden ( Criminal Justice - 2008/2009 ) uyarladığı The Night Of ile resmen bombayı patlattı diyebiliriz. Senaryosunu The Wire gibi bir şaheser ortaya çıkaran Richard Price oluşturdu. Toplam sekiz bölümden oluşan bir mini dizi olarak planlanan yapım, muhteşem bir pilot bölümle tüm kesimlerim şimdiden büyük beğenisini aldı. Dizi eğer kalitesini devam ettirir ve Hbo yönetimi de, diziyi uzatma kararı alırsa, bu yapım bir mini dizi olarak kalmaz düşüncesindeyim. Yaklaşık bir ay önce (27 Haziran 2016) yayına başlayan dizinin şu ana kadar sadece üç bölümü yayınlandı.


The Night Of Konusu
Suç, dram ve gerilim ögelerinin harika bir şekilde harmanlandığı The Night Of ta hayali ve bir o kadarda karmaşık bir cinayet davası konu olarak ele alınmaktadır. Genç bir kızı öldürme suçuyla karşı karşıya kalan Pakistan asıllı Nasir Han'in (Riz Ahmed) baş şüpheli konumundadır. Dizide kızı kim öldürdü, gerçekte katil kim? gibi soruların cevapları aranmasının yanında, ülkedeki çarpık adalet sistemi, acımasız hapishane hayatı ve emniyet birimlerinin yozlaşması gibi konularda işlenmektedir. Pilot bölümüyle beni resmen kendisine hayran bırakan bu diziyi tüm okurlarıma şiddetle tavsiye ediyorum. Keyifli seyirler dilerim.

Yayınlanma Tarihi: 2016-....
IMDb Puanı: 9.1
Diziklubu Puanı: 9.1
Sonuç: Kesinlikle İzlenmeli

Oyuncular: Riz Ahmed, Peyman Moaadi, Poorna Jagannathan, Syam M. Lafi, John Turturro, David Chen, Amara Karan, Paul Sparks

The Night Of - IMDb Puanı : 9.1 Reviewed by Dizi Klübü on 03:39:00 Rating: 5

5 yorum:

 1. İlteber7/28/2016

  IMDB puanı bence biraz yüksek olmuş. Ama tüm dizilerin genelde IMDB puanı yüksek oluyor bu bakımdan bir şey diyemem.

  YanıtlaSil
 2. The Night Of tartışmasız alanında en iyi diziler arasında yerini alan bir dizi. Bu diziyi izlemekte geç kalanlar hemen izlesinler ve vazgeçmek zor olacaktır.

  YanıtlaSil
 3. Mehmet Güllaç8/21/2016

  IMDb puanına bakılırsa çok tutulmuşa benziyor. Merak ettim doğrusu, en kısa zamanda izleyeceğim.

  YanıtlaSil
 4. recep köse8/24/2016

  imdb 9.1 alan bir dizi kesinlikle izlenmeli bence hakkında çok olumlu yorumlar var.

  YanıtlaSil
 5. sezai bodur8/29/2016

  kaliteli bir dizi olduğunu çok yorumlarda gördüm izlemek isterdim vakit bulabilsem.

  YanıtlaSil

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.