Ana sayfa Yabancı Dizi Haberleri The Walking Dead 7. Sezon Görselleri

The Walking Dead 7. Sezon Görselleri

504
6
PAYLAŞ

Bir önceki  The Walking Dead yazımızda, dizinin 7. sezonunda neler olabileceğini dair bazı tahminlerde bulunmuştuk. Hatta San Diego Coic Con fuarında diziyle ilgili, oldukça çarpıcı bir fragman yayınlanmış ve bizde o fragmanı buradaki yazımızda sizlere sunmuştuk. Hatırlayacağınız üzere The Walking Dead 6. sezon finali seyirciler oldukça üzücü bir şekilde bitmişti. O finalden beridir Negan acaba kimi öldürdü? diye tüm dünyada tahminler yapılmaktadır. İnsanlar o tahminleri yapadururken, bizde 7. sezon ile ilgili yeni görselleri inceleyelim.

6 YORUMLAR

  1. en çok hangi diziyi seviyorsun veya izledin diye sorsalar direk "The Walking Dead" dizisi yani yürüyen ölüler derim. Bir zombi dizisi olarak harika.

  2. Bazı oyuncular bu dizide sabit kalsa da genel olarak her sene oyuncular değişir. Aylaklara yem olan çok oyuncu var. Bazen baş role yakın oyuncular hiç gitmesini istmediğimiz de gidebiliyor.

  3. Bu diziyi 3. sezon izleyip izlemeyi bırakmıştım. Sebebi ise film artık zombi filmi olmaktan çıkmıştı ve insanların kendi arasındaki savaşa dönüşmüştü.

  4. Severek takip ettiğim kaliteli bir dizidir, aslında insanlar bu diziyi bir aksiyon veya zombi dizisi olarak görse de ben daha çok duygusallık ve çaresizlik üzerine olduğunu düşünüyorum, tahminime göre Glenn ölecek kişi olacak gibi, bakalım yeni sezonda bizi ne gibi sürprizler bekliyor olacak 🙂

  5. Diziyi severek takip edenlerin bir çoğunun ölecek kişi için tahmini var 🙂 Yeni sezonu merakla bekliyorum beklentim yüksek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here