Ana sayfa Komedi Dizileri Wrecked – IMDb Puanı : 6.8

Wrecked – IMDb Puanı : 6.8

396
0
PAYLAŞ

Hep bahseder dururum. Sıkı takipçilerim de iyi bilirler. Belkide bu yazıyı okuyunca “eh! yeter artık kardşiiim” diyebilirler.  Haklılar da 🙂 Ama yeni kullanıcıları bilgilendirmek, onlara düşüncelerimi aktarmak maksadıyla yine o malum iki dizinin ismini zikredeceğim. Benim nazarımda, ülkemiz insanına yabancı dizi izleme alışkanlığını kazandıran iki dizi vardır. Bunlardan ilki Lost, ikincisi ise Prison Break‘tir.  Bu iki dizinin kaliteleri sayesinde, halkın bir kesmi artık Türk Dizilerinin yüzüne bakmaz oldular. Zaten bakılacak gibi de değillerdi. Şu an aklınızda “burada Wrecked isimli dizi tanıtılmayacak mıydı?” sorusu gelebilir. Bunun nedenini de dizinin konusunda bulacağınızı düşünüyorum.

Wrecked Konusu
Yabancı dizi izleyen kesimin büyük çoğunluğu Lost isimli diziyi izlemişlerdir. Hatta bazı kişilerin diziyi  sahne sahne ezberledikleri konusunda iddiaya bile girerim. Bildiğiniz üzere Lost dizisinde Oceanic Hava Yolları 815 sefer sayılı uçak, ıssız, kimsenin bilmediği bir adaya düşmüş ve uçakta bulunan bazı yolcular kurtulmuştu. Geçen zamanın ardından kurtulan yolcular düştükleri bu adanın normal olmayan aktiviteler içerdiğini fark etmişlerdi. Dizi, izleyiciye macera, gizem ve gerilim ögelerini birleştirip sunuyordu. İşte Wrecked Konusu da Lost ile benzerlik taşımaktadır. Ama bu dizinin Lost’tan temel farkı, yapımın bir komedi dizisi olmasıdır. Yine ıssız bir adaya bir uçak düşer, Yine farklı karakter ve tiplerdeki bazı insanlar kurtulur. Ve hayatta kalma mücadelesi başlar. Bu da izleyiciye mizahi şekilde yansıtılır. Keyifli seyirler dilerim.

Yayınlanma Tarihi: 2016-….
IMDb Puanı: 6.8
Diziklubu Puanı: 7.2
Sonuç: Yoklukta Gideri Var

Oyuncular: Brian Sacca, Zach Cregger, Will Greenberg, Ally Maki, Ginger Gonzaga, Jessica Lowe, Asif Ali, James Scott, George Basil, Brooke Dillman, Rhys Darby

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here