SON YAYINLAR

recent

Damages - IMDb Puanı : 8.1


Bir dizi ağır tempoda ilerleyipte, bir o kadar heyecanlı ve gerilimli olabilir mi? Adı Damages ise olabilir. Korkusuz ve acımasız hukukçular,  onların yeni yetme asistanları, psikopat suçlular, konuşmayı başaran tanıklar, susturulan tanıklar, yakalanan suçlular, kaçabilen suçlular, oyunlar, oyun içinde oyunlar, ihanet, entrika, aşk, hakim, savcı, katip, mübaşir... Bu kelimeler, Damages'in tamamını oluşturmaktadır. 2007-2012 yılları arasında FX Networks tarafında yayınlanan dizi, Emmy ve Altın Küre gibi önemli televizyon ödülleri kazanmıştır. Glenn Kessler, Todd Kessler ve Daniel Zelman'ın yarattığı dizi, dram, gizem ve gerilim türlerini oldukça iyi harmanlandığı bir yapım olarak karşımıza çıkmaktadır.


The Kettering Incidect Konusu
Damages Konusu
Dizide, avukatlık şirketi sahibi olan, son derece sert ve disiplinli karaktere sahip Patty Hewes ve yanında çalışmaya başlayan Ellen Parsons'un kendi aralarındaki ve müvekilleriyle olan ilişkileri anlatmaktadır. Dizi ilk bölümünde bir cinayet olayıyla başlar. Bu sahneden sonra ise aylar öncesine döner. Dizinin başrollerindeki herkes aslında cinayeti işleyebilecek kapasitededir. Peki bu cinayeti kim, hangi amaçla işlemiştir?  Her bölümde cinayetin nedenine ve katile daha fazla yaklaşılmaktadır. Ama cevapları o kadar kolay bulacağınızı sanmayın. Bildikleriniz ve ya tahmin ettikleriniz tamamiyle yanlış çıkabilir. Tabi doğruda çıkabilir. Spoiler vermemek için buradan sonrasını yazmamam gerekiyor. Keyifli seyirler dilerim.

Yayınlanma Tarihi: 2007-2012
IMDb Puanı: 8.1
Diziklubu Puanı: 8.3
Sonuç: İzlenmeli

Oyuncular: Glenn Close, Rose Byrne, Tate Donovan, Zachary Booth, Ted Danson, Anastasia Griffith, Michael Nouri, Noah Bean

Damages - IMDb Puanı : 8.1 Reviewed by Dizi Klübü on 18:37:00 Rating: 5

2 yorum:

 1. cavuş8/03/2016

  Diziklubu Puanı: 8.3

  Sonuç: İzlenmeli
  ben bu tespiti çok yeride buldum

  YanıtlaSil
 2. buhari8/04/2016

  izlenmeli fikrine katılıyorum anladığım kadarı ile macerada var aşkta var sıkıcı değil yani.

  YanıtlaSil

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.