Ana sayfa Yabancı Dizi Haberleri Dean Norris’i The Big Bang Theory’de Misafir Oyuncu Olarak Göreceğiz

Dean Norris’i The Big Bang Theory’de Misafir Oyuncu Olarak Göreceğiz

297
8
PAYLAŞ

The Big Bang Theory 9. sezonunda Howard ve Barnadette’in bir çocukları olacağını öğrenmiştik. Bu olayın üzerine ” eşim ve çocuğum için daha fazla para kazanmalıyım” triplerine giren Howard, arkadaşlarının da yardımıyla bir çeşit “jiroskop” (Sormayın, ne olduğunu bende bilmiyorum. Sanırım bir tür radar) icat etmişlerdi.

Verilen aranın ardından 10. sezonuyla ekranlara yeniden dönecek dizide, Braking Bad ve Under The Dome dizilerinden tanıdığımız Dean Norris’i misafir oyuncu olarak göreceğiz. İcat ettikleri jiroskobu orduya satmaya çalışan Leonard ve Howard ile, oldukça sert mizacıyla tanınan hava kuvvetleri subayı yüzbaşı Williams (Dean Norris) görüşecek. Tırsaklıklarıyla nam salmış bu ikilinin, bizim sert yüzbaşı ile karşılaşması sonucu ortaya oldukça eğlenceli anların çıkacağını tahmin ediyorum.

8 YORUMLAR

  1. ooo, habere bak habere, inanılmaz bir oyunca böyle güzel bir dizeye katılması beni çok mutlu etti, dizinin izlenme sayısı hayli artacaktır.

  2. güzel bir haber olmasına rağmen misafir oyuncu değil de Dean Norris tam tamına sürekli kalsa daha iyi olacağını düşünüyorum.

  3. Big bang theory'i bir müddet izleyip bırakmıştım. Daha doğrusu araya birkaç işim girdi ve diziyi unuttum. Burada denk gelmesem aklıma gelmezdi. Sayenizde tekrar kaldığım yerden diziye devam edeceğim.

  4. Dean Norrisi ben ilgi ile izlerim, yani genel olarak çok sevdiğim oyuncu vardır ama bu oyuncunun yeri ayrıdır. Sürekli kalması dileğiyle.

  5. Bir türlü başlayıp devamını getiremediğim dizilerden, hep parça parça izleme durumum oldu, bu yüzden de ara bayağı açılmış durumda 🙁

  6. Resimde gördüğünüz oyuncu her dizide her filmde en iyi oyuncu olarak oynayabilir. Misafir olarak değilde başrol olarak olsa iyi olurdu bence

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here