Ana sayfa Yabancı Dizi Haberleri Game of Thrones’tan Sıcak Haber

Game of Thrones’tan Sıcak Haber

198
2
PAYLAŞ

2017 yılında 7, 2018 yılında ise 6, yani toplam 13 bölüm sonra dizi finalini yapacak olan Game of Thrones cephesinden sıcak bir haber geldi. Daha önce sizlere dizi ile ilgili burada ve burada olumsuz haberler vermiştik. Bu sefer ise olumlu bir haber ile karşı karşıyayız. Game of Thrones yaratıcıları Daniel Weiss ve David Benioff, olası bir spin-off’a yeşil ışık yaktılar.

Katıldığı bir söyleşide konuşan Weiss ve Benioff “Hikayenin yazarı George R.R. Martin’in yaptığı en güzel şey sadece bir hikaye oluşturmak değil, bir dünya yaratmasıydı. Oluşturduğu kitaplarda o kadar zengin ve detaylı bir hikaye var ki, her şekilde devam edilmesi mümkün görünüyor. Bizler yapımcı ekibi olarak sadece diziye odaklandığımız için bu gibi detayları değerlendirme fırsatımız olmadı. Game of Thrones bittikten sonra dizinin spin-off’u hakkında düşünmeye başlayacağız.” dedi.

Geçtiğimiz günlerde ise Amerikan kablolu kanallarından HBO’nun başkanı Michael Lombardo, Game Of Thrones ile ilgili tüm yapımlara kapılarının açık olduğunu söylemişti.

2 YORUMLAR

  1. şüphe yok Game of Thrones dünyanın en kapsamlı ve en çok izlenen aynı zamanda da en iyi dizisi olarak bilinir ve aynen öyledir zaten.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here