Ana sayfa Aksiyon Diziler Killjoys – IMDb Puanı : 7.1

Killjoys – IMDb Puanı : 7.1

596
6
PAYLAŞ

Daha önce Continuum ve Dark Matter gbi yapımlarla iyice ön plana çıkmaya başlayan Kanada’lı yapımcılar, son olarak Killjoys ile karşımıza çıktılar. Syfy kanalında yayınlanan ve aksiyon, bilim kurgu, macera gibi türleri barındıran dizinin senaristi ise Michelle Lovretta’dır. 10 bölümden oluşan ilk sezonundan sonra 2. sezon onayı alan dizi,geçen yıl yine aynı zamanlarda çıkan Dark Matter’ın yanında sanki biraz zayıf kalmış gibi. En azından izlediğim kadarıyla bende böyle bir etki bıraktı diyebilirim.

Killjoys Konusu
Oldukça büyük bir bütçe ile çekilen Killjoys konusu itibariyle, 3 kişinin üzerine yoğunlaşmaktadır. Evrende, gezegenler arasında bir sınıf ayrımı doğmuştur. Bu sınıf ayrımının doğal sonucu olarak ise kaçınılmaz olan savaş başlamıştır. Savaşın yarattığı karmaşada, bazı kesimler sivillere de zarar vermektedirler. Binlerce masunun ölümünden sorumlu olan ve sivilleri katledenler artık savaş suçlularıdır. Ve bu savaş suçlularının kellelerine büyük ödüller koyulmuştur. İşte burada maceraperest 3 kişilik kelle avcıları devreye girerler. Bu kelle avcılarının temel amacı, listedeki suçluları yakalayıp adalete teslim etmektir. Bilim kurgu türünün biraz geri planda kaldığı Killjoys, boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz bir yapım olarak karşınıza çıkmaktadır. Keyifli seyirler dilerim.

Yayınlanma Tarihi: 2015-….
IMDb Puanı: 7.1
Diziklubu Puanı: 7.3
Sonuç: Yoklukta Gideri Var

Oyuncular: Thom Allison, Tamsen McDonough, Aaron Ashmore, Rob Stewart, Hannah John-Kamen, Luke Macfarlane, Nora McLellan, Morgan Kelly, Frank Moore, Sarah Power, Mayko Nguyen, Patrick Garrow, Sean Baek, Danka Scepanovic, Ava Laferriere

 

6 YORUMLAR

  1. Benim tarzım dizide aksiyon olacak aynı zamanda bilim kurgu çok ağırlıklı olacak ama çok farklı senaryo ile bu dizi tam bana göre.

  2. Dizinin afişinde Galaksinin Gardiyanları filminin havası var. İçeriği de bu kadar güzel mi izleyip görmek lazım.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here