Ana sayfa Tanıtım Oflu Hocanın Şifresi 2 Filmi Hakkında

Oflu Hocanın Şifresi 2 Filmi Hakkında

276
3
PAYLAŞ

Özel ve inanılmaz filmler ile son dönemde harika ve keyifli zamanlar geçiriyoruz. Beklentilerimize farklı türler ile karşılık veren bu filmler içinde inanılmaz güzel yerli ve yabancı yapımları bulmak mümkün. oflu hocanın şifresi 2 filmi geçtiğimiz Mayıs ayı içinde gösterime giren ve bizleri eğlencenin ortasına götüren harika filmlerin başında yer alıyor. Bu şekilde sizler de keyifli ve farklı bir komedi izleme şansı buluyorsunuz. Yerli komediler içinde yer alan bu ve diğer filmleri hepimiz ailecek severek izliyoruz. Oflu Hocanın Şifresi 2 full izle filmi yine Adem Kılıç yönetiminde karşımıza gelen serinin ikinci filmi. Filmin başrollerinde Köksal Engür, Mehtap Bayri, Çetin Altay, Buket Dereoğlu, Başak Daşman yer alıyor.

Karadeniz insanının harika espri anlayışı ve olaylara bakış açısını başarılı bir şekilde yansıtan bu film, sizleri de eğlenceli bir hikayeye götürecek. Serinin ilk filminden devam eden yapım ile sizler de çok farklı ve güzel zaman geçireceksiniz. Oflu Hocanın Şifresi 2 tek parça izle filminde bu kez seçimleri kazanan müteahhit Ahmet’in intikam çabaları, Oflu’nun ona karşı mücadelesi bizlere sunuluyor. Komedi filmleri eğlence açısından güzel olsalar da bazılarımız için gerilim ve korkunun yeri de ayrıdır. Artık bir klasik olan dabbe 7 filmi serisi, bu sene de boş geçmeyerek bizler ile buluşacak projeler içinde yine Hasan Karacadağ projesi olarak karşımıza çıkan serinin son filmi, hepimizi etkileyecek bir şekilde sahnelerden oluşuyor.

Gerilimi farklı bir tatta yaşayacağınız, oldukça başarılı işlenmiş konusu ile en güzel sonucu sizler de siteden alabilirsiniz. Dabbe 7 full izle filmi El-Nazar adı ile kaşımıza çıkıyor. Özel sahneleri ile başarılı bir yerli gerilim filmi olan Dabbe serisi, etkin bir şekilde karşımıza çıkan filmler içinde yer alıyor. Her anından keyif alacağınız, özellikleri bakımından eşsiz ve inanılmaz bir film. Sizler de bu sene gösterime girecek olan Dabbe 7 tek parça izle filmini sitemizde anında izleme şansına sahip olacaksınız. Etkileyici konusu ve senaryosu kadar, muhteşem sahneleri ile hepimizi yine gerecek bir film ile buluşuyoruz.

http://www.filmexpresi.com

3 YORUMLAR

  1. Etkileyici konusu ve senaryosu kadar, muhteşem sahneleri ile hepimizi yine gerecek bir film ile buluşuyoruz.yazısından genel temayı anlayabiliyoruz seyredilir bence.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here