Ana sayfa Dram Dizileri Power – IMDb Puanı : 8.0

Power – IMDb Puanı : 8.0

730
3
PAYLAŞ

Bu aralar nedendir bilinmez hep Starz kanalının dizi ve haberlerini yayınlıyoruz. Vardır bir alameti herhalde 🙂 Dizi, daha önceleri The Good Wife, Hawaii Five-O ve Beauty and the Beast gibi yapımların senaristliğini yapan Coutney Kemp Agboh’ın elinden çıkmıştır. Bunun yanında, yapımcı ekibinin arasında dün haberini yaptığımız 50 Cent’in olması da, ilginç bir anekdot olarak karşımıza çıkmaktadır. Modern bir mafya dizisini andıran yapımın bir süre önce 3. sezon onayı alması, Starz’ın diziye güvendiğinin bir kanıtı olsa gerek. +18 sahnelerin bolca bulunduğu dizinin sezonları 8’er bölümden oluşmaktadır.

Power Konusu
Dizi, James – Ghost – Patrick adındaki bir iş adamının yaşamına odaklanmaktadır. Ghost, gün içinde uyuşturucu işleriyle uğraşırken, geceleri ise sahibi olduğu “Truth” isimli gece kulübünde takılmaktadır. Eyaletin en büyük ve en acımasız uyuşturucu şebekesinde önemli bir konumda olan Ghost, legal işi ile illegal işi arasında sıkışıp kalmıştır. İllegal olan uyuşturucu işinden kendini kurtarıp tamamiyle yasal olan gece kulübü işine odaklanmak isteyen Ghost, hayatındaki dengeyi bir türlü sağlayamamaktadır.  Önemli ve tanıdık isimlerin rol aldığı Power’ın bölümleri 60 dakikadan oluşmaktadır. Bu tür suç, mafya tarzı dizilerden hoşlanıyorsanız, Power sizin için ideal bir seçim olabilir. Keyifli seyirler dilerim.

Yayınlanma Tarihi: 2014-….
IMDb Puanı: 8.0
Diziklubu Puanı: 8.0
Sonuç: İzlenmeli

Oyuncular: Omari Hardwick, Joseph Sikora, Andy Bean, Lela Loren, Naturi Naughton, Shane Johnson, Luis Antonio Ramosi, Lucy Waltersi, J.R. Ramirez, 50 Cent, Adam Huss, Rotimi, David Fumero

3 YORUMLAR

  1. Mayfa dedin mi benim dizilerimdir, boş zamanlarımda izlediğim diziler arasında oyuncular arasında Omari Hardwick olmasıda beni diziyi izlemeye itiyor.

  2. Konusu güzele benziyor, uzun zamandır mafya temalı diziler izlemiyordum, puanı da yüksek ve sizde önerdiğinize göre izlemekten zarar gelmez diye düşünüyorum 🙂

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here