Ana sayfa Dram Dizileri Roadies – IMDb Puanı : 7.1

Roadies – IMDb Puanı : 7.1

433
0
PAYLAŞ

Daha önce Revolution. Lost, Fringe, Person Of Interest, Alias ve bunun gibi bir çok gizem ve bilim kurgu türleriyle öne çıkan yapımlarda boy göstermiş, kimisinde yapımcı, kimisinde yönetmen, kimisinde de yazar olarak karşımıza çıkmış J.J. Abrams’tan komedi, hemde müzikal komedi görmeyi hiç ummazdım. Dizinin yapımcı koltuğunda ise, daha önce  defa aday olup  defa Akademi ödülü kazanan Cameron Crowe oturmaktadır. Crowe’un, daha öne sinema sektöründe bir çok defa boy göstermesine rağmen, televizyon alanındaki ilk işi olması ise ilginç bir anekdot olarak değerlendirilebilir.

Roadies Konusu
Dizide, çok yakın 4 arkadaşın ve onların oluşturduğu müzik grubunun hikayesi anlatılmaktadır. Bu dört arkadaşın temel amacı para kazanmak, şan şöhret sahibi olmak değildir. Yaptıkları müzik sayesinde, insanlara ulaşabilmeyi, onlara müzikle yaşamayı öğretebilmeyi, bunun yanında hayatlarını idame ettirebilecek parayı kazanabilmeyi hedeflemektedirler. Bir grubun sahne arkasında yaşadıkları hayatı, biraz mizah, biraz dram, biraz da müziği işin içine sokarak anlatmaya çalışan dizi, size zaman zaman zaman hoş dakikalar yaşatabilir. İzlediğim 2 bölüm sonunda, müziği biraz seven bünyelerin, Roadies’a bir şans vermeleri gerektiğini düşünüyorum. Keyifli seyirler dilerim.

Yayınlanma Tarihi: 2016-….
IMDb Puanı: 7.1
Diziklubu Puanı: 7.5
Sonuç: Yoklukta Gideri Var

Oyuncular: Luke Wilson, Carla Gugino, Imogen Poots, Rafe Spall, Keisha Castle-Hughes, Peter Cambor, Machine Gun Kelly, Ron White, Christopher Backus

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here