Ana sayfa Yabancı Dizi Haberleri Star Wars TV Dizisi mi Oluyor?

Star Wars TV Dizisi mi Oluyor?

239
5
PAYLAŞ

Star Wars’un o muhteşem evreni yakında ABC kanalıda izleyicilerle buluşabilir. Amerikan televizyon eleştirmenleri birliği basın turunda konuşan ABC başkanı Channing Dungey, Lucasfilm şirketiyle daha önce Star Wars’un televizyona uyarlanması hakkında konuştuklarını ve bu konu hakkında daha sonra da konuşacaklarını belirtti.

Hiçbir şeyi gizli kapaklı yapmadıklarını, markayı (Star Wars) geliştirmek için daha fazla fikir alış verişinde bulunduklarını belirten Dungey, daha önce çocuklar için bir kaç Star Wars dizisinin çekildiğini, ama bu seferki projenin bunlardan daha farklı olacağını belirtti. Henüz ortada bir takvim olmamasına rağmen, Star Wars’un televizyona uyarlanma ihtimali bile, bir çok SW fanını şimdiden heyecanlandırdı.

5 YORUMLAR

  1. Unutulmaz filmlerden tabi bu zamana kadar neden dizisi çıkmadı bilmiyorum ama dizisi çıkarsa izleyen o kadar çok kişi olur ki birinci sırada yer bile alır.

  2. En az bir 10 yıl önce 2 filmini izlemiştim. O gündür bugündür ışın kılıçlı filmlerden ve star warstan nefret ederim. İnanıyorum ki yalnız değilim.

  3. Konusunu pek sevmem, Star Trek bana daha iyi geliyor ama çıkarsa mutlaka izlerim, uzay temalı film/dizilere karşı zaafım var 🙂

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here