SON YAYINLAR

recent

Star Wars TV Dizisi mi Oluyor?


Star Wars'un o muhteşem evreni yakında ABC kanalıda izleyicilerle buluşabilir.


Amerikan televizyon eleştirmenleri birliği basın turunda konuşan ABC başkanı Channing Dungey, Lucasfilm şirketiyle daha önce Star Wars'un televizyona uyarlanması hakkında konuştuklarını ve bu konu hakkında daha sonra da konuşacaklarını belirtti.

Hiçbir şeyi gizli kapaklı yapmadıklarını, markayı (Star Wars) geliştirmek için daha fazla fikir alış verişinde bulunduklarını belirten Dungey, daha önce çocuklar için bir kaç Star Wars dizisinin çekildiğini, ama bu seferki projenin bunlardan daha farklı olacağını belirtti.

Henüz ortada bir takvim olmamasına rağmen, Star Wars'un televizyona uyarlanma ihtimali bile, bir çok SW fanını şimdiden heyecanlandırdı.

Star Wars TV Dizisi mi Oluyor? Reviewed by Dizi Klübü on 19:46:00 Rating: 5

5 yorum:

 1. Doctor What8/05/2016

  zamanı gelmişti artık, filmlerdi yeni evrendi derken bir dizi çok iyi gider

  YanıtlaSil
 2. Unutulmaz filmlerden tabi bu zamana kadar neden dizisi çıkmadı bilmiyorum ama dizisi çıkarsa izleyen o kadar çok kişi olur ki birinci sırada yer bile alır.

  YanıtlaSil
 3. Star Wars bir efsane o yüzden tv dizisi olacaksa eğer kaliteli bir yapım yapmaları gerekir.

  YanıtlaSil
 4. Fazıl Elma8/08/2016

  En az bir 10 yıl önce 2 filmini izlemiştim. O gündür bugündür ışın kılıçlı filmlerden ve star warstan nefret ederim. İnanıyorum ki yalnız değilim.

  YanıtlaSil
 5. Konusunu pek sevmem, Star Trek bana daha iyi geliyor ama çıkarsa mutlaka izlerim, uzay temalı film/dizilere karşı zaafım var :)

  YanıtlaSil

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Powered by Blogger.