Ana sayfa Yabancı Dizi Haberleri The Night Of 7.Bölüm

The Night Of 7.Bölüm

161
2
PAYLAŞ

Geçtiğimiz günlerde mini dizi olarak başlayan The Night Of 7.bölümü ile son düzlüğe girdi. Bölümde akıllardaki soru işaretleri teker teker giderilmeye başladı. Öncellikle dizinin açılış sahnesinde bize büyük ihtimal katili işaret etti. Bundan sonrası spoiler niteliği taşıyabilir 🙂 Bir kadın ceseti var ve başında bulunan Dedektif Box “Andrea Cornish’in aynısı” diyor.

Önceki bölüme döndüğümüzde cenaze arabası kullanan Siyahi adamın genç avukat hanım kızımızla konuşması akıllara geliyor. O tarz kadınları bilirim gibi bir çok nefret barındıran cümleleri böyle bir sonucu işaret ediyor.Adamımız Nasir ve Andrea’yı takip ediyor, Nasir kediden rahatsız olunca Andrea kediyi arka kapıdan çıkarıyor.Cenaze arabası şöforümüzde bu sırada fark ediyor ve içeri girişte bu kapıyı kullanıyor.Sonrası malum Nasir mutfakta otururken bıçak setinden bir bıçak alıp merdivenlerden çıkıyor.

Merdivenden çıkarken birbirlerini göremiyorlar(Teşekkürler Doktor Katz). Sonrasıda zaten malum. Bu varsayımların dışında genellikle mahkeme salonunda geçen bir bölüm oldu. Savcı hanım işine iyi çalışmış, kanıtları istediği gibi kullanmış olsa da sahneye Doktor Katz çıktıktan sonra içimiz bir nebzede olsa rahatlamaya başladı. Bıçak setini, bozuk kapıyı Nasir’de bulunan yarayı açıklıyor. 7. Bölüm final bölümüne çok güzel bir hazırlık bölümü olmuş. Final bölümü ile görüşmek üzere

2 YORUMLAR

  1. The Night Of dizisinin 7. bölümüne kadar gelebildik. Bu bölümü izlemedim ama çok heyecanlı olacağı şimdiden belli. Güzel bir kurgu üzerine kurulmuş iyi bir dizi.

  2. Güzel bir dizi, sezonu bu kadar az bölümle bitirmek pek iyi değil bence, en azından 14-15 bölüm olsa iyi olurdu ama dediğiniz gibi finale iyi hazırlık yapıldı bu bölüm ile…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here