SON YAYINLAR

recent

Wynonna Earp - IMDb Puanı : 7.2


Supernatural'i izleyen bünye, bu diziyi de izler! Ama bir Supernatural etkisi yaratır mı, işte orası tartışılır. Bu sezon Syfy kanalının onay verdiği dizi, IDw'nun çizgi roman serisinden televizyona uyarlanmıştır. Çizgi romanında yazarı olan Beau Smith, aynı zamanda dizinin senaristlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu yılın nisan ayında başlayan dizinin ilk sezonu 13 bölümden oluşmaktadır. İkinci sezon onayını da kapan, aksiyon, fantastik ve gerilim gibi türleri barındıran dizinin kadrosunda, Melanie Scrafano, Tim Rozon, Doc Holiday ve Shamier Anderson gibi oyuncular yer almaktadır.


Wynonna Earp Konusu
Wyat Earp, batının en ünlü ve en korkusuz iblis avcılarından biridir. Wyat'ın torunu Wynonna'da aynı kendisi gibi korkusuz bir karaktere sahiptir. Ana karakterimiz olan Wynonna Earp, dedesinin izinden giderek, onun gibi bir iblis avcısı olmuştur. Temel amacı "dünyaya adaleti getirmek ve iblisleri temizlemek" olan Wynonna, uzun süren kaçak hayatından sonra tekrar kasabasına dönmüştür. Ve bundan sonraki tek amacıda şeytani varlıkları temizlemek olacaktır.

Yukarıda da bahsettiğim gibi, diziden bir Supernatural etkisi beklemeyin. Ama Supernatural'in yokluğunda sizi idare edecek bir yapım arıyorsanız, Wynonna Earp, sizin için ideal bir dizi olabilir. Keyifli seyirler dilerim.

Yayınlanma Tarihi: 2016-....
IMDb Puanı: 7.2
Diziklubu Puanı: 7.5
Sonuç: Yoklukta Gideri Var

Oyuncular: Melanie Scrofano, Shamier Anderson, Tim Rozon, Dominique Provost-Chalkley, Michael Eklund, Katherine Barrell, Greg Lawson, Natascha Girgis


Wynonna Earp - IMDb Puanı : 7.2 Reviewed by Dizi Klübü on 23:00:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Powered by Blogger.