Ana sayfa Dram Dizileri Designated Survivor – IMDb Puanı : 8.4

Designated Survivor – IMDb Puanı : 8.4

464
0
PAYLAŞ

Normalde bir diziyi bir sezon, olmadı en az 5-6 bölüm izlemeden burada tanıtmam. Ama oyuncu kadrosunda en sevdiğim dizilerden 24 ve Nikita‘nın baş rol oyuncuları Kiefer Sutherland ve Maggie Q’yu görünce dayanamadım ve diziyi hemen izledim. Şu ana kadar sadece 1 bölümü yayınlanan Designated Survivor, dram ve politika gibi türleri bünyesinde barındırmaktadır. ABC kanalı tarafından yayınlanan dizinin yönetmen koltuğunda ise Paul McGuigan oturmaktadır. Dizinin ilk bölümünden yaptığım çıkarımlar sonucu, yapım, terörizm, politika, beyaz saray entrikaları gibi konuları işleyecek gibi görünmektedir.

Designated Survivor Konusu
Aksiyon türü yapımların, bana göre en önde gideni olan 24’ün başrolünde olan ve benim gözümde Amerikalı Cüneyt Arkın mertebesini ulaşmış Kiefer Sutherland, dizide Konut ve Kentsel Gelişim Bakanı olarak karşımıza çıkmaktadır. Hükümet ve bakanlar kurulu gibi oluşumlarda zurnanın son deliği olan Tom Kirkman’ı ( Kiefer Sutherland ) büyük bir sürpriz beklemektedir. Diğer tarafta ise, Nikita’dan tanıdığımız isyankar özel ajan Maggie Q, karşımıza bir FBI ajanı olarak karşımıza çıkmaktadır. Doğrusunu söylemek gerekirse eğer dizinin başındaki o 15 saat önceki Flashback’e dönen 30 saniye olmasa büyük ihtimalle diziyi yarım bırakırdım. Ama o baştaki o 30 saniye direk beni kendisine bağladı. Oldukça heyecanlı gecen ilk bölüm sonrası, eğer dizi bu temposunu korursa, yürür gider diye düşünüyor ve bu bu diziye mutlaka bir göz atmanız gerektiğini düşünüyorum.

Yayınlanma Tarihi: 2016-….
IMDb Puanı: 8.4
Diziklubu Puanı: 8.4
Sonuç: İzlenmeli

Oyuncular: Natascha McElhone, Adan Canto, Italia Ricci, LaMonica Garrett, Kal Penn, Maggie Q, Tanner Buchanan, Kiefer Sutherland, Mckenna Grace, Michael Murray Scratch

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here