Ana sayfa Yabancı Dizi Haberleri Stranger Things 2. Sezon Onayını Aldı

Stranger Things 2. Sezon Onayını Aldı

286
3
PAYLAŞ

Online izleme platformu Netflix’in doğaüstü, dram serisi Stranger Things‘in 2. sezonunun olacağını duyurdu. 2017 yılında piyasaya sürülecek olan dizinin 2. sezonun  toplam 9 bölümden oluşması planlanıyor. Netflix’in bu duyurusu, bildiğimiz duyurulardan biraz farklılık içermektedir. Dizinin ikinci sezonu hakkında kesin bir tarih olmamakla birlikte, yayınlanan videodaki kelimelerin dizinin bölüm adları olduğunu düşünüyorum. Bu tahminin doğru olup olmadığını ise zaman gösterecek.

Winona Ryder, David Harbour, ve Matthew Modine gibi isimlerin yer aldığı Stranger Things, oldukça önemli bir yapım haline geldi. Her ne kadar Netflix, yapımın toplam izlenme sayılarını yayınlamasa da, dizinin tüm dünyada hit olduğunu bilmek için kahin olmaya gerek yok diye düşünüyorum.

3 YORUMLAR

  1. Stranger Things en sevdiğim dizilerdendi ve onay alması beni o kadar mutlu etti ki anlatmak burada uzun sürer yorum bölümü az gelir zaten.

  2. Winona Ryder, David Harbour, ve Matthew Modine gibi isimlerin yer aldığı Stranger Things, oldukça önemli bir yapım haline geldi.yazısından herşey anlaşılıyor önemli bencede.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here