Ana sayfa Yabancı Dizi Haberleri Game Of Thrones’tan Yeni Haberler Gelmeye Devam Ediyor

Game Of Thrones’tan Yeni Haberler Gelmeye Devam Ediyor

237
2
PAYLAŞ

HBO kanalının dünyaca ünlü ve hatta şu an dünyanın 1 numaralı dizisi olarak nitelendirebileceğimiz Game Of Thrones‘un 7. sezonu ile ilgili haberler gelmeye devam ediyor. Hatırlayacağınız üzere dizi 7. ve 8. sezon onaylarını almış ve hatta 8. sezonun final sezonun olacağı açıklanmıştı. Dizi ekibinden açıklamalar üzerine dizinin normalden daha geç bir zamanda yani yaz aylarında başlayacağı belirtilmişti. Bunun temel sebebi olarak ise diziye kışın gelmesi (winter is coming now winter is here) gösterilmişti. Ekip bu şekilde uygun kış koşullarının yakalanacağını savunuyordu.

Dizinin 7. sezon çekimleri şu sıralar İspanya’da devam ediyor. Çekimler sürerken ufak tefek detaylar ve haberler gelmeye devam ediyor. Hatırlayacağınız üzere, Game Of Thrones‘un 6. sezonunda Jon Snow‘un aslen bir “Targeryan” olduğu ortaya çıkmıştı. Hatta uzun zamandır dizi fanları Jon Snow ile Daenerys Targenyan‘i bir birlerine yakıştırıyor ve ikisinin sevgili olmalarını diliyorlardı. Dizinin ilerleyen bölüm ve sezonlarında bu ikilimiz sevgili ya da müttefik olurlar mı orasını bilemeyiz? Ama ikilinin çekimlerin yapıldığı bir alanda beraber görünmeleri bu ihtimali ortaya çıkarıyor.

2 YORUMLAR

  1. İşte bu entrikaların olabileceğini sezinleyerek Game Of Thronesı izlemeyi bırakalı yıllar olmuştu. Jon Snow ile Daenerys sevgili olacak demek ki öngörüm tutmuş

  2. bu diziye başlayacağım ancak dizi o kadar güzelmişki diğer dizilerden soğursun önce dğerlerini izle dediler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here