Ana sayfa Tanıtım İkimizin Yerine İzle Filmi Vizyona Giriyor

İkimizin Yerine İzle Filmi Vizyona Giriyor

388
0
PAYLAŞ

Ekim ayında iki farklı yerli yapım seyircisi ile buluşacak. İkimizin yerine ve İllet filmleri 21 Ekim’de vizyona girecek ve en fazla seyirciyi çekebilmek için kıyasıya mücadele edecek. Aslında iki film birbirinden çok farklı konu ve olayları içeriyor. Öncelikle İkimizin Yerine filmine bakacak olursak duygusal bir aşk filmi bizi karşılıyor. ikimizin yerine izle seçeneğinde karşımıza şöyle bir konu çıkacak. Çiçek küçük bir kasabada yaşayan ve sürekli kendini tekrar eden hayatının sırrını çözmeye çalışırken bir yandan da ailesinin kendine dayattığı yaşamın içinde sıkışıp kalmış güzel bir kadındır. Hayata dair çözülmeyen soruların ve sıkıştırılıp bırakılmış bir yaşamın içinde olan Çiçek’in kaderi kasabaya yeni gelen edebiyat öğretmeni sayesinde değişecektir. Doğan ve Çiçek arasında başlayacak olan bu yasak aşk aslında ikisinin de istemediği bir şeydir. Fakat kader öyle bir şekilde birbirlerine yakınlaştırmıştır ki onları sanki ikisi de birbirlerinin yaralarını saracaktır. İkimizin yerine full izle seçeneğinde karşımıza karşı konulamaz büyük bir aşk hikayesi çıkacağı gibi bu aşkın bir ailenin kaderinin nasıl kökten değiştirdiğine de şahit olacağız.

Ekim’de Vizyona Giren Yerli filmler


İkimizin yerine full izle seçeneklerinde karşımıza çıkacak oyuncular ise televizyon dünyasından tanıdığımız güzel oyuncu Serenay Sarıkaya olurken Doğan rolüne hayat verecek isim ise Nejat İşler olacak. Uzun zamanda sinema perdesinde görülmeyen en son kitap çıkartan Nejat İşler İkimizin yerine full izle seçeneğinde karşımızda olacak. İkimizin yerine izle seçeneklerinde göreceğimiz diğer isimler ise Zerrin Tekindor, İştarGökseven, Merve Çağıran, Aslı Bekiroğlu ve Özgür Emre Yıldırım olacak. Vizyon tarihinden kısa bir süre sonra İkimizin Yerine tek parça izle özelliği ile internet üzerinden de izlenebilecek. Aynı gün vizyona girecek olan diğer yerli yapım ise İllet filmi olacak. Korku türündeki İllet filmi görünmeyen alemden gelen kötü cinler ile iki kardeşin verdiği mücadeleyi anlatmaktadır. illet izle seçeneğinde karşımıza özetle şöyle bir konu çıkacak.


İster Korku İster Aşk Tercih Sizin

Aydın ve Taner kardeşler yıllar önce anne ve babasını kaybetmiştir. O gün bugündür bu iki kardeş Kemerburgaz tarafındaki ailelerinden kalma derme çatma bir dağ evinde yaşarlar. Aydın’ın en büyük arzusu bir an önce kardeşini sevdiği kızla evlendirmektir. Fakat istemeden sebep oldukları bir şey yüzünden bu iki kardeşin başına gelmeyen kalmayacaktır. Can’ın kansere olan bir kardeşi vardır. Can, kardeşinin ölümünden Aydın ve Taner’i sorumlu tutacaktır. Bundan dolayı da cinler aleminden ateist bir cin ile anlaşma yaparak Aydın ve Taner’den intikam alacaktır. İllet full izle seçeneğinde aslında görünen ile görünmeyen arasındaki ölüm kalım mücadelesini izleyeceğiz. İllet izle seçeneğinde yönetmen ve senarist koltuğunda Soner Acar otururken, İllet tekparça izle seçeneğinde karşımıza çıkacak oyuncular Aydın Sidal, Taner Karamahmutoğlu, Gülçin Özlen gibi isimler olacaktır. En iyi filmleri tekhdfullfilmizle sitesi aracılığı ile full film izle ve hd film izle seçenekleri ile izleyebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here